פסטיגל 2021 – כרטיסים, שחקנים, הנחות וכל הפרטים החשובים!

פסטיגל 2021 - כרטיסים, משתתפים, הנחות וכל הפרטים החשובים!
פסטיגל 2021 - כרטיסים, משתתפים, הנחות וכל הפרטים החשובים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

סטטיק ובן אל, נועה קירל, רן דנקר, אליעד נחום, ישראל קטורזה וזהבה בן הם רק חלק קטן מרשימת המשתתפים שיככבו ככל הנראה בפסטיגל 2021 החדש בחג חנוכה הקרוב. אז מי ישתתף? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים שתרצו לדעת.

לאחר עצירת מופעי התרבות בשנה שעברה, המופע הגדול של חנוכה פסטיגל 2021 יחזור לבימות ככל הנראה בחנוכה הקרוב ואם לא יהיו החמרות או הגבלות חדשות, ירוץ כבר בחודשים נובמבר ודצמבר הקרובים. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את העדכונים החמים ביותר על הפסטיגל כולל מידע על המשתתפים, תאריכים, מיקומים, מחירי כרטיסים, הנחות, כרטיסים מוזלים ועוד.

פסטיגל 2021 עדיין לא זכה לפרסום רשמי מטעם הפקת המופע הגדול של חנוכה 2021 אך פרסומים באתרים שונים ברשת, כבר החלו בפרסום שמות המשתתפים שיככבו השנה, והרשימה כוללת שמות של הכוכבים הגדולים ביותר כיום. זהו כמובן רק אחד מרשימת מופעי חנוכה 2021 שמתחילים להתפרסם בשבועות האחרונים כמו המופע המכבים הקרב האחרון או המופע פינוקיו.

פסטיגל 2021 משתתפים – אז מי ישתתף השנה?

ובכן, זוהי לא רשימה רשמית וסופית אך לפי הפרסומים ברשת, המשתתפים שייקחו חלק בפסטיגל 2021 הם נועה קירל, סטטיק ובן אל תבורי, זהבה בן, אליעד נחום, אליאנה תדהר, עדן אלנה, רן דנקר, קים אור אזולאי, רונה לי שמעון, בר מיניאלי, שחר טבוך, בר ברימר, ישראל קטורזה וקווין רובין.

כאמור, זוהי לא רשימה רשמית והפרטים בה עשויים להשתנות. אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של אתר “קצת תרבות” שם נמשיך לעדכן עם כל מידע חדש על פסטיגל 2021 בזמן אמת.

הקליפ מהפסטיגל הקודם משנה שעברה

כרטיסים לפסטיגל 2021

הפקת הפסטיבל עדיין לא פרסמה את התאריכים של הפסטיגל ולכן טרם ידוע מהם מחירי הכרטיסים הרשמיים. אם מחירי הכרטיסים יהיו דומים למחירים משנים קודמות, אפשר לצפות למחירים בסדר גודל של בין 150 ל-200 ש”ח למחיר כרטיס מלא.

יש לקחת בחשבון הנחות, מבצעי 1+1 וכרטיסים מוזלים שבדרך כלל מוצעים ע”י חברות גדולות כמו כרטיסי האשראי של ישראכרט, מקס, לאומי קארד וכו’ או גופים גדולים כמו ארגון המורים, חברת החשמל, חבר, עובדי מדינה וכד’.

מה עוד יודעים על פסטיגל 2021?

על פי פרסום לא רשמי מאתר “פרוגי”, נושא הפסטיגל בחנוכה 2021 הקרוב, יהיה על מלאכים והעלילה תעסוק בעולמם של המלאכים מול עולמם של בני אדם. על כתיבת פסטיגל 2021 על פי הפרסום יהיה אחראי אורי גרוס שכבר הספיק לכתוב כמה פסטיגלים קודמים ועל הבימוי אחראי הבימאי הוותיק של הפסטיגל חנוך רוזן.

בנוסף, בזמן הקרוב צפוי כל הנראה להתפרסם גם סרטון קצר ובו טיזר על הפסטיגל החדש ואולי גם חלק מהשירים שיבוצעו במופע כולל השיר הרשמי של פסטיגל 2021. נמשיך לעקוב מקרוב ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

1 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק