התיאטרון העברי 2021 – כרטיסים, לוח הצגות מעודכן, הנחות ועוד

התיאטרון העברי 2021 - כרטיסים, לוח הצגות מעודכן, הנחות ועוד
התיאטרון העברי 2021 - כרטיסים, לוח הצגות מעודכן, הנחות ועוד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

מחפשים הצגה בתיאטרון העברי? הגעתם לעמוד הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הצגות מעודכן של התיאטרון העברי לחודשים הקרובים ולמצוא מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים ועוד.

התיאטרון העברי הפך בשנים האחרונות למשקל רציני בעולם התיאטרון וההצגות בישראל ומציג בתקופה האחרונה שורה של הצגות מומלצות ואיכותיות שרצות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום.

כמו כן, בשנה האחרונה רכש מייסד התיאטרון גדי צדקה את תיאטרון הצפון שהיה בחובות, והפך את המקום לתיאטרון הבית של התיאטרון העברי. כיום זוכה התיאטרון להתעניינות גוברת בהצגות ובביקושים גדולים לרכישת כרטיסים ומנויים לכלל ההצגות של התיאטרון.

התיאטרון העברי – הצגות נבחרות

בין ההצגות המרכזיות והנבחרות של התיאטרון העברי, ניתן לציין את המחזמר החדש אור המבוסס על שירי הזמרת הגדולה שושנה דמארי, את המחזמר החדש התחנה שיבוסס על תחנת גלי צה"ל ואת המחזמר החדש שיעלה בקרוב אום כולתום בכיכובה של הזמרת דיקלה.

הצגות נוספות שנחשבות למומלצות בתיאטרון העברי הן "אהבה" ,"גטו", "סבוטאז'", "גבירתי ראש הממשלה", "שוקו וניל", "ברית מילה", "לשם ובחזרה", "אהבה וכאב", "יהודי טוב",

התיאטרון העברי לוח הצגות 2021

להלן לוח ההצגות של התיאטרון העברי לחודשים הקרובים:

הזמנת כרטיסים והנחות

ניתן לרכוש כרטיסים אונליין להצגות של התיאטרון העברי באמצעות האתר הבא שגם מציע במקרים רבים הנחות ומבצעים שונים להצגות רבות ברחבי הארץ.

אודות התיאטרון העברי

התיאטרון העברי הוא פרי יצירתו של גדי צדקה ובת זוגו פנינה ברט-צדקה – זוג אמנים ואנשי במה ותיקים בעולם התיאטרון הישראלי שהחליטו לתחזק את עולם התרבות הישראלי וייצרו תיאטרון רפרטאורי גדול ומשוקע המציג מאות הצגות בשנה שזוכות לקהל רב מכל רחבי הארץ. בין השחקנים שמציגים באופן קבוע בתיאטרון ניתן למצוא שחקנים בכירים כמו שלמה בראבא, יגאל עדיקא, מירי אלוני, טוביה צפיר, ארז שלם, דינה בליי ועוד שחקנים רבים.

צדקה עצמו מביים את מרבית ההצגות של התיאטרון ואשתו פנינה היא המנהלת האומנותית של התיאטרון ואף מביימת חלק מההצגות.

כתובת המקום

כתובתו של הבית הרשמי של התיאטרון העברי הוא התאטרון העברי ת.ד. 154 אור עקיבא, מיקוד 306000 ומספר הטלפון של המקום הוא 04-6180291.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק