אודות אתר "קצת תרבות"

אתר "קצת תרבות" הוא מגזין תרבות ובידור מהמובילים והמצליחים בישראל. האתר סוקר וממליץ על אירועי הבידור והתרבות בישראל מכל גווני קשת התרבות כגון הצגות, קונצרטים, תערוכות, הופעות של אמנים מחו"ל, הופעות של אמנים מקומיים, מופעי סטנדאפ ופעילויות למשפחה ולילדים.

האתר שם על עצמו מטרה להוות עזר לגולשים ולצרכני התרבות בישראל ולתת להם ערך מוסף בכך שהוא דואג להביא את המידע הרלוונטי, העדכני והמדויק ביותר ולהמליץ על האירועים הטובים והמעניינים ביותר בכל רגע נתון.

האתר דואג להציג בכל האירועים שהוא סוקר את לוח ההופעות המעודכן ביותר ופרטים ומידע נוסף על רכישת כרטיסים במקומות הטובים ביותר עם המחירים הנוחים ביותר. בנוסף, נדאג תמיד לחפש ולמצוא מבצעים, הנחות או כרטיסים מוזלים ולהציג אותם בכל אירוע.

צוות האתר מורכב מכותבים בעלי ניסיון רב בעולם התרבות והבידור הכותבים מתוך אחריות ואכפתיות לעולם זה. אנו מקווים שתמצאו באתר מקום טוב לצרוך את חדשות התרבות והבידור שלכם בישראל.

אם יש לכם שאלות, הצעות או תלונות, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות דף יצירת הקשר בעמוד הבא. תוכלו גם למצוא ולהתעדכן במידע באופן קבוע ובזמן אמת בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק