עולמו של יובל המבולבל סוכות 2023 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות!

עולמו של יובל המבולבל סוכות 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות!
עולמו של יובל המבולבל סוכות 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות!

כל הפרטים על המופע החדש "עולמו של יובל המבולבל בסוכות 2023" שיציג תאריכים רבים באיי פארק גג עזריאלי בתל אביב במהלך חול המועד סוכות הקרוב. כמה עולים כרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות!

גם השנה במהלך חול המועד סוכות 2023 יציג כוכב הילדים יובל המבולבל, את המופע שלו "עולמו של יובל המבולבל" שיתקיים בין התאריכים 30/09-07/10 באיי פארק גג עזריאלי בתל אביב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

עולמו של יובל המבולבל סוכות 2023 לוח הצגות

המופע החדש יציג 17 הופעות בלבד בין התאריכים 30 בספטמבר 2023 ועד ל-7 באוקטובר 2023 באיי פארק על גג קניון עזריאלי בתל אביב (קומה 3). להלן לוח ההופעות המלא של ההצגה:

ההצגה עולמו של יובל המבולבל 2023 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד במחיר אחיד על 95 ש"ח. רכישת כרטיס הכרחית לילד מגיל שנתיים. המופע מומלץ לילדים בגילאי 2-12. משך כל מופע: כשעתיים.

אודות המופע עולמו של יובל המבולבל חול המועד סוכות 2023

מדובר בהפקה גדולה שמגיעה בעקבות חגיגות 50 שנה ליובל המבולבל. מלבד המופע, שיתקיים כמה פעמים בכל יום באיי פארק בעזריאלי ת"א, יוכלו רוכשי הכרטיסים גם ליהנות מפארק פעילויות המתפרס על פני כ-300 מ"ר ויכלול עשרות אטרקציות.

בין האטרקציות הרבות, תוכלו למצוא מתחם מתנפחי ענק, פארק חבלים ענק ממותג יובל המבולבל, עמדות עם דמויות של יובל מכל הזמנים, מתחם צפייה על מסך לד של כל הסדרות של יוקידס ויובל המבולבל, חנות ענק של יובל המבולבל עם כל המוצרים מכל הזמנים ושולחנות משחק ומשחקי יריד עם פרסים.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק