מתחם וויפארק (Wipark) מגיע לחולון לחופש הגדול 2022 – כל הפרטים שתצטרכו לדעת!

מתחם וויפארק (Wipark) מגיע לחולון לחופש הגדול 2022 - כל הפרטים שתצטרכו לדעת!
מתחם וויפארק (Wipark) מגיע לחולון לחופש הגדול 2022 - כל הפרטים שתצטרכו לדעת! צילום: הדרן הפקות

וויפארק (Wipark) – אירוע האקסטרים לילדים ולכל המשפחה, חוזר לחופשת הקיץ 2022 ויתקיים בהיכל הספורט טוטו חולון. אז מה בדיוק מחכה לכם שם? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

פארק האקסטרים וואי פארק (Wipark) חוזר שוב ויתקיים גם בחופש הגדול 2022 הפעם בהיכל הספורט טוטו חולון במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2022. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 79 ש"ח (ויש גם הנחות). הנה כל הפרטים.

אז מה מחכה לכם הפעם ב-Wipark?

מגוון מתקנים ומתחמים מחכים למבקרים גם השנה. ביניהם גם מתקנים חדשים שטרם היו. בין המתקנים שתמצאו השנה: בריכות LEGO פריסטייל להרכבה, מתחם יצירה וצביעה, פאנזון לגו ענק, מתחם Xbox, דוכני אוכל ועוד.

וואי פארק Wipark – תאריכים ושעות פעילות

המתחם יפעל מדי יום 10:00 בבוקר ועד 17:30 בערב ובימי שישי בין השעות 10:00 עד 12:30. להלן לוח התאריכים העדכני של כל הפעילויות:

וויפארק – כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 79 ש"ח לאדם. ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים בהנחה במידה ואתם רוכשים כרטיס משפחתי ל-Wipark. וכך, 3 כרטיסים יעלו 207 ש"ח, 4 כרטיסים יעלו 276 ש"ח ו-5 כרטיסים יעלו 345 ש"ח. פרטים נוספים, באתר.

שימו לב: המתחם מיועד לגילאי 3 עד 12 ורכישת כרטיסים הכרחית לכל גיל.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

1 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק