מחזות זמר בישראל 2020 - אלו הם המיוזיקלס המומלצים ביותר!

מחזות זמר בישראל

ברוכים הבאים לעמוד מחזות הזמר בישראל המומלצים של 2020 באתר "קצת תרבות"

בעמוד הבא, נציג לכם את מחזות הזמר הבולטים והמומלצים ביותר לשנת 2020 ברשימה מסודרת ומאורגנת בה תוכלו למצוא את המחזה האהוב עליכם ולמצוא את כל הפרטים החשובים וכל המידע על השחקנים והמשתתפים, רכישת כרטיסים, לוח הופעות מעודכן, הנחות, מבצעים, ביקורות ועוד.

השנה, אנו נמצאים במספר שיא של מחזות זמר גדולים ומושקעים ונדמה כי זאת השנה העמוסה ביותר בתחום. הסיבה המרכזית – השקעה מרובה בקרב בתי התיאטרון המובילים בישראל כמו תיאטרון הקאמרי, תיאטרון הבימה, תיאטרון בית ליסין, תיאטרון גשר וגם תיאטרון תל אביב החדש, לצד כניסתם של מפיקים פרטיים שהבינו כי מדובר בתחום ריווחי והכניסו יד לכיס כדי להשקיע בהפקות גדולות ומושקעות

מיד תוכלו למצוא את הרשימה המלאה, אך כדאי לציין כבר עכשיו את ההפקות החדשות של תיאטרון תל אביב, שמביא לנו השנה את המחזמר פלאשדנס עם ריקי גל, את המחזמר צ'פלין עם ענת אורן ואבי גרייניק, וגם את המחזמר גריז בישראל שעדיין לא ידוע מי יככב בו.

גם בתיאטרון הקאמרי השקיעו לא מעט בגזרת מחזות הזמר, והביאו ל-2020 את המחזמר זה אני על שיריו של אייל גולן או את שיגעון המוזיקה הקלאסי והמהפנט, וגם תיאטרון הבימה שהשקיע השנה במחזמר מאמא מיה המושקע לצד הפקות קודמות שירוצו גם השנה.

השנה הצטרפו גם תיאטרון בית ליסין עם המחזמר אפס ביחסי אנוש שכבש את הקופות וגם תיאטרון גשר מציג את המחזמר קליעים מעל ברודווי של וודי אלן. ולצידם גם את המחזמר החדש והמדובר לא רק בלונדינית בהפקה פרטית ובכיכוכם של שחקנים מובילים רבים.

הנה הם: מחזות הזמר המומלצים ביותר בישראל ב-2020

והנה רשימת כל מחזות הזמר בישראל ב-2020 (מסודר לפי תאריכים)

דילוג לתוכן