יציאת מצרים יובל המבולבל – כרטיסים ולוח הופעות להצגה החדשה!

יציאת מצרים פסח 2023 - כרטיסים ולוח הופעות להצגה החדשה!
יציאת מצרים פסח 2023 - כרטיסים ולוח הופעות להצגה החדשה! צילום: עדי ברק

יובל המבולבל וכוכבי הישרדות VIP אודליה סוויסה, יהונתן וגדי, חוזרים לפסח 2023 עם הצגת הילדים המצליחה "יציאת מצרים" שתרוץ ברחבי הארץ במהלך החג. מתי בדיוק זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים? בכתבה הבאה.

כוכב הילדים יובל המבולבל חוזר עם המחזמר יציאת מצרים לפסח 2023 בו ייקחו גם חלק מכוכבי הישרדות VIP – אודליה סוויסה, גדי פניבילוב ויהונתן בשן. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על רכישת כרטיסים להצגה החדשה וגם לוח הופעות מעודכן.

יובל המבולבל – יציאת מצרים פסח 2023

ההצגה החדשה של יובל המבולבל יציאת מצרים תגיע לכמעט כל עיר בישראל. להלן לוח ההופעות המלא והעדכני של ההצגה בכל הארץ:

כרטיסים להצגה של יובל המבולבל לפסח 2023

מכירת הכרטיסים להצגה החדשה כבר נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח בלבד.

אודות ההצגה

יובל המבולבל ממשיך עם שיתוף הפעולה הקודם עם חבריו מתוכנית הטלוויזיה הישרדות VIP וחוזר לכבוד פסח 2023 עם ההצגה המצליחה "יציאת מצרים" שעוסקת כמובן בסיפור הידוע אותו אנו חוגגים מדי שנה בחג הפסח.

בעלילת ההצגה, יובל המבולבל ילד הוא שובב ומבולבל נקלע למסע בזמן בו הוא פוגש את שלל הדמויות מתוך סיפור האגדה: בת פרעה, רעמסס משה ואהרון. הוא מצטרף אל משה ובני ישראל במאבק על החירות ויציאה ממצרים וכך הוא גם מבין את המשמעות של חירות אמיתית. את ההצגה כתב יובל שם טוב (יובל המבולבל) כאשר את מוזיקה כתב חגי אלקיים.

הנחות, כרטיסים מוזלים ומבצעים

לא מצאנו מחירים בשלב זה מחירים זולים יותר או מבצעים, אנו ממשיכים לעקוב מקרוב ולחפש אחר הנחות ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי שלנו.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק