זוג – בית ליסין

זוג בית ליסין - כרטיסים ב-116 ש"ח במקום 226 ש"ח!
זוג בית ליסין - כרטיסים ב-116 ש"ח במקום 226 ש"ח!. צילום: גבריאל בהרליה

רמי הויברגר, דניאל גל ושחקנים נוספים, ייקחו חלק בהצגה החדשה של תיאטרון בית ליסין "זוג". איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? איפה אפשר להזמין? ומה לגבי כרטיסים מוזלים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון בית ליסין ממשיך לחשוף את ההצגות החדשות שלו לעונת 2024 ויעלה במהלך החודשים הקרובים את ההצגה החדשה "זוג" שכתבה המחזאית המוערכת עדנה מזי"א בכיכובם של שירי גולן, דניאל גל, רמי הויברגר ותום חגי.

בעמוד זה נציג בפניכם את כל הפרטים על ההצגה החדשה לרבות פרטים על לוח הצגות עדכני, רכישת כרטיסים, הנחות, תקציר, ביקורות ועוד.

זוג הצגה – לוח הצגות 2024

ההצגה זוג תעלה בבית ליסין באולם דיזנגוף 2 ובאולמות נוספים ברחבי הארץ. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה החדשה בחודשים הקרובים:

כרטיסים, מחירים והנחות להצגה זוג בבית ליסין

מכירת הכרטיסים להצגה זוג כבר נפתחה וניתן להזמין כרטיסים אונליין כבר עכשיו באמצעות האתר הבא שבו תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים החל מ-116 ש"ח בלבד. אנו ממשיכים לעקוב מקרוב אחר מבצעים, הנחות וכרטיסים מוזלים ונעדכן כאן באופן קבוע בעמוד זה ובעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות".

ההצגה זוג – שחקנים ומשתתפים

את ההצגה כתבה המחזאית הותיקה והידועה עדנה מזי"א שכבר כתבה הצגות רבות ומצליחות בעולם התיאטרון הישראלי וביים אילן רונן. ההצגה מורכבת מארבעה שחקנים בלבד שהם שירי גולן, דניאל גל, רמי הויברגר ותום חגי.

אודות ההצגה "זוג"

מדובר דרמת מתח משפטית המספרת על זוג עורכי דין צעירים המנהלים ביניהם גם קשר רומנטי שמגיעים לייצג פרשה מוזרה ותמוהה זוג נורמטיבי שנקלע לריב במהלכו האשה נעצרת. המשפט שמתנהל חושף לאט לאט שכבות ופרטים נוספים על הזוג ומציב שאלות קשות הן מבחינה משפטית והן מבחינת זוג עורכי הדין.

זוג בית ליסין – ביקורת

בהמשך, נציג כאן סקירה מורחבת של ביקורות על ההצגה זוג של מיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון בית ליסין:

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק