גלבי הבימה – כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח!

גלבי הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח!
גלבי הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח! צילום: אורית פניני

פרשת ילדי תימן מגיעה לעיבוד בימתי בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה גלבי. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה גלבי שמביאה לבמה את פרשת ילדי תימן בעיבוד בימתי שכתבה חגית רכבי ניקוליבסקי וביים רזי אמיתי. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מעודכן.

גלבי הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה גלבי תרוץ באולם הבימרתף בתיאטרון הבימה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני:

גלבי הצגה – כרטיסים

מחירי הכרטיסים להצגה גלבי עומדים על 220 ש"ח בקופות התיאטרון אך באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" תוכלו למצוא בעמוד הבא כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

צפו בטריילר:

אודות ההצגה גלבי בתיאטרון הבימה

ההצגה מבוססת על ספרה המצליח של איריס אליה כהן – "גלבי" – רומן מותח המתרחש על רקע של פרשת חטופי תימן – פרשה שהסעירה ועדיין מסעירה את החברה הישראלית ומשאירה הרבה מאוד פצעים פתוחים.

את העיבוד הבימתי להצגה כתבה חגית רכבי ניקוליבסקי בבימוי רזי אמיתי והוא מביא את הספר אל הבמה בגרסה סוערת ומרגשת. עלילת ההצגה מתרחשת בשנת 1983 כשזהרה עדני, עו"ד נשואה ואם לילד, שהתבקשה ע"י אמה לפני שנפטרה לחפש את אחותה התאומה שנעלמה בתחילת שנות ה-50 מהמעברה.

יחד עם חברתה אדיבה, יוצאות השתיים במסע חיפושים שפותח הרבה סודות מן העבר ומעמיד את החברות באתגרים קשים. יחסי החברות בין השתיים מציגים את היחסים המורכבים בחברה הישראלית על רקע פרשת ילדי תימן ואוזלת היד של החברה הישראלית.

גלבי הצגה – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה גלבי ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק