המוזיקאי טיכו (Tycho) יופיע בישראל ביולי 2020 – כל הפרטים!

טיכו tycho בישראל 2020 כרטיסים הנחות
המוזיקאי טיכו (Tycho) יופיע בישראל ביולי 2020 - כל הפרטים!

המוזיקאי האמריקאי המצליח Tycho הנחשב לאחד השמות החמים בסצינת המוזיקה האלקטרונית וגל הצ'ילווייב, יגיע להופעה בישראל בחודש יולי 2020 הקרוב. הנה כל הפרטים.

בצל משבר הקורונה, עדיין ניתן למצוא ידיעות חדשות על בואם של אמני חו"ל לישראל. הפעם זהו המוזיקאי האמריקאי המצוין Tycho (טיכו) שיגיע אלינו לישראל ב-14 ביולי 2020 להופעה אחת וחד פעמית בבארבי ת"א. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחיר הכרטיסים מתחיל ב-210 ש"ח.

זאת תהיה הפעם הראשונה של Tycho בישראל והוא יגיע לכאן עם הרכב מוזיקאים מלא שמלווה אותו בהופעות ברחבי העולם. ההופעה של טיכו בישראל, מתקיימת במסגרת סיבוב הופעות המשיק את אלבומו החמישי והאחרון – "Simulcast" שיצא לפני כחודש.

נדמה שבימים כאלו, בהם הופעות ואירועים גדולים מתבטלים עקב נגיף הקורונה שעושה נזק כבד מאוד לתחום התרבות בישראל, הופעות קטנות כאלו, הן בהחלט אלטרנטיבה מצויינת ונדמה כי בקרוב נראה יותר ויותר הופעות קטנות וסגורות שיגיעו לישראל.

כרטיסים להופעה של Tycho בישראל

ההופעה תתקיים במועדון הבראבי בתל אביב ב-14 ביולי 2020. הכרטיסים נמכרים כעת בהנחה של מכירה מוקדמת ועומדים על 210 ש"ח. לאחר מכן, צפויים מחירי הכרטיסים לעלות ל-230 ש"ח, ולבסוף ל-250 ש"חץ מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר הבארבי בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק