מקס ברסקיך (Max Barskih) בישראל 2024 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

מקס ברסקיך (Max Barskih) בישראל 2024 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
מקס ברסקיך (Max Barskih) בישראל 2024 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים! צילום: ירוסלב בוגייב

כל הפרטים על ההופעה של הזמר האוקראיני מקס ברסקיך (Max Barskih) שיופיע בישראל בחודש אפריל 2024 בתל אביב ובחיפה. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות?

הזמר האוקראיני מקס ברסקיך (Max Barskih) יגיע ל-2 הופעות בישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש ויופיע ברדינג 3 בתל אביב ובמרכז רפפורט בחיפה בחודש אפריל 2024 הקרוב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הופעות ועוד.

ברסקיך הוא אחד הזמרים המצליחים ביותר באוקראינה והוא יגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש בשם "Best Seller" שבו הוא מספר ותומך במצבה של אוקראינה ברחבי העולם. בהופעה בישראל, הוא צפוי לבצע את מיטב להיטיו מכל הזמנים.

Max Barskih בישראל – לוח הופעות 2024

כאמור, ברסקיך יקיים בישראל 2 הופעות גדולות אחת אחרי השניה במועדון רדינג 3 בנמל תל אביב ובמרכז רפפורט בחיפה. להלן לוח ההופעות העדכני שלו כאן בישראל:

מקס ברסקיך בישראל כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעות נפתחה הבוקר ונמצאת בעיצומה באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 206 לכרטיסים המוזלים ביותר לבין 501 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר במיקום הטוב ביותר באולם.

אודות Max Barskih

ברסקיך בן ה-33 הוא זמר אוקראיני הנחשב לאחד המצליחים ביותר בארצו וזוכה לכמות גדולה של מעריצים ברחבי העולם. להיטיו הגדולים ביותר כמו "אמא, "אל תבכי", "אוקראינה" ו"יהיה אביב", זכו למיליוני השמעות וצפיות ברשת בכל רחבי העולם.

הנחות ומבצעים

נכון לרגע זה, לא מצאנו מידע על הנחות הטבות או מבצעי 1+1, אך אנו דואגים לבדוק בכל עת ולעדכן זאת כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי שלנו אז כדאי לבקר ולהתעדכן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק