בוריס ברצ'ה בישראל נובמבר 2020 – כמה יעלו כרטיסים ואיך קונים?

בוריס ברצ'ה בישראל נובמבר 2020 - כמה יעלו כרטיסים ואיך קונים?
בוריס ברצ'ה בישראל נובמבר 2020 - כמה יעלו כרטיסים ואיך קונים?

אמן הטכנו בוריס ברצ'ה פותח את עונת הופעות החו"ל בישראל לאחר הקורונה ויופיע כאן בחודש נובמבר 2020 בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה. איך תתבצע המכירה ומה המחירים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הופעת חו"ל ראשונה מאז הקורונה: אמן הטכנו והדיג'יי המצליח בוריס ברצ'ה (Boris Brejcha) יגיע לישראל להופעה חד פעמית שתתקיים בביתן 1 שבגני התערוכה בתל אביב ב-5 בנובמבר 2020. הפקת המופע כבר הכינה תאריך חלופי למקרה של ביטול עתידי לאור המצב שעדיין לא יציב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה. בהמשך, כל הפרטים.

בוריס ברצ'ה הוא אחד מאמני הטכנו המדוברים ביותר בשנים האחרונות ולוקח חלק בכל הפסטיבלים הגדולים והחשובים בעולם המוזיקה האלקטרונית. הוא החל את דרכו כאמן לייבל מחתרתי וכיום הוא אחד הידועים בתחומו עם לייבל משלו וקהל מעריצים גדול ונאמן שלא מפספס אף הזדמנות לראות אותו בלייב ומגיע כבר מוכן עם חולצות, תחפושות ואביזרים נוספים.

ברצ'ה גם מחזיק בקהל מעריצים גדול בישראל ואף הופיע כאן בתל אביב לא מזמן. עתה כאמור, הוא יחזור לכאן להופעה נוספת בישראל ואם לא יהיו שינויים וגלי קורונה נוספים, הוא יופיע כאן עוד לפני סוף השנה. יחד עם ברצ'ה, תגיע לכאן גם אמנית המוזיקה האלקטרונית הבינלאומית אן קלו (Ann Clue).

בוריס ברצ'ה בישראל – כרטיסים ומחירים

ההופעה של בוריס ברצ'ה בישראל תתקיים ב-5 בנובמבר 2020 בביתן 1 בגני התערוכה. מכירת הכרטיסים נפתחה היום בהנחת מכירה מוקדמת כדמחיר הכרטיסים עומד כרגע על 160 ש"ח והוא יעלה בהמשך ל-350 ש"ח.

הפקת המופע כבר נערכה היטב למצב החדש וסגרה תאריך חלופי לחודש ינואר. כמו כן, ההפקה מבטיחה לרוכשים אופציה לביטול הכרטיסים במידה וההופעה תידחה. את כל הפרטים המדוייקים על ההופעה ועל התנאים, תוכלו למצוא בעמוד המכירה להופעה כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק