טייסטו בישראל 24/11/2023 – כרטיסים וכל הפרטים!

טייסטו בישראל 24/11/2023 - כרטיסים וכל הפרטים!
טייסטו בישראל 24/11/2023 - כרטיסים וכל הפרטים!

כל מה שידוע על ההופעה של טייסטו בישראל שתתקיים ככל הנראה בחודש נובמבר 2023 באקספו תל אביב. מתי בדיוק זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

הדי ג'יי ההולנדי המצליח טייסטו (Tiësto) יגיע בקרוב להופעה בישראל. זה יקרה ככל הנראה ב-24 נובמבר 2023 באקספו תל אביב. טייסטו הוא אחד הדיג'יי המצליחים ביותר בעולם וכבר הספיק להופיע בישראל כמה וכמה פעמים.

בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע שידוע כרגע על ההופעה של טייסטו בישראל כולל פרטים מלאים על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

טייסטו בישראל 2023 כרטיסים

הפרסום על ההופעה של טייסטו בישראל עדיין לא רשמי ולכן טרם נפתחה מכירת כרטיסים רשמית. נמשיך לעקוב מקרוב ולעדכן ברגע שמכירת הכרטיסים הרשמית תיפתח ומחירי הכרטיסים יפורסמו.

אודות טייסטו

Tiësto (שמו המלא הוא טייסטו ורגסט) הוא די ג'יי ומפיק מוזיקה אלקטרונית הולנדי, שנחשב לאחד האמנים המובילים והמצליחים ביותר בסצנת המוזיקה האלקטרונית והתפרסם בעיקר בז'אנרים כגון טראנס, אלקטרו האוס ו-EDM.

כבר מתחילת שנות ה-90 החל להופיע כדי ג'יי ולהפיק מוזיקה אלקטרונית. ב-2001 זכה לפרס "די ג'יי הטראנס הטוב ביותר" וב-2002 נבחר לדי ג'יי מספר 1 בעולם. הוא ידוע בהופעות הענק שלו המלוות באפקטים ויזואליים מרהיבים ובזכות שיתופי הפעולה הרבים עם אמנים מובילים.

בין להיטיו הגדולים: "Adagio for Strings"‏, "Red Lights" ו-"Secrets". טייסטו זכה בפרס גראמי על אלבום הדאנס

הטוב ביותר ונכלל ברשימת 100 הדי-ג'יי הטובים בכל הזמנים של מגזין DJ Mag. הוא ממשיך להופיע בפסטיבלים ואירועי EDM גדולים ברחבי העולם ולהשפיע רבות על הז'אנר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק