הפיקסיז מגיעים לישראל ביולי 2020 – כמה יעלו כרטיסים?

הפיקסיז מגיעים לישראל ביולי 2020 - כמה יעלו כרטיסים?
הפיקסיז מגיעים לישראל ביולי 2020 - כמה יעלו כרטיסים?

לאחר שהופיעו כאן כבר פעמיים בשנים האחרונות, להקת הפיקסיז (Pixies) שוב יגיעו להופעה בישראל וזה יקרה הפעם בחודש יולי 2020 בביתן 1 אקספו בתל אביב. כמה יעלו הכרטיסים? והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" כרגיל עם כל הפרטים.

אחרי שהופיעו כאן ב-2014 ולאחר מכן ב-2017, להקת הפיקסיז תחזור שוב להופעה בישראל גם ב-2020 בחודש יולי הקרוב בביתן 1 שבגני התערוכה בתל אביב. מכירת כרטיסים מוקדמת נפתחה הבוקר אך רק לחברי אמריקן אקספרס. מחר בשעה 08:00 בבוקר תיפתח מכירת הכרטיסים לקהל הרחב. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על מחירי הכרטיסים ורכישתם.

ההופעה של הפיקסיז בישראל תתקיים במסגרת סיבוב הופעות חדש המגיע לאחר הוצאת אלבומם החדש "Beneath the Eyrie" שיצא בחודש ספטמבר האחרון והוא האלבום השביעי של הלהקה. לפיקסיז ולקהל הישראלי רומן מתמשך בשנים האחרונות ונדמה כי הלהקה הפכה את ישראל למועדון הבית שלה.

בפעם האחרונה שהופיעו כאן, היה זה ב-2017 בשתי הופעות מוצלחות באמפי קיסריה ועתה הם יגיעו לתל אביב להופעה אחת בלבד. גם הפעם, כמו בהופעות הקודמות בישראל, אחראי להגעתם המפיק הישראלי הבכיר שוקי וויס. בדיווחים לעיתונות, צוין כי הלהקה אף תציג אורחים מעניינים בהופעה בישראל אך טרם ידוע במי מדובר.

כרטיסים לפיקסיז – כמה יעלו כרטיסים להופעה של הפיקסיז בישראל ב-2020?

ההופעה של פיקסיז בישראל תתקיים ב-14 ביולי 2020 בביתן 1 באקספו שבגני התערוכה בתל אביב. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח מחר (יום ד') בשעה 08:00 בבוקר באתר משרד הכרטיסים "איוונטים" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים עומדים כעת בהנחה על מכירה מוקדמת ויעלו 259 ש"ח. לאחר מכן, צפויים המחירים לעלות.

הפיקסיז היא אחת להקות הרוק האלטרנטיבי הטובות והמובילות בעולם וזוכה להערצה והצלחה גדולה מאז הוקמה בשנת 1986. הרכב הלהקה הנוכחי של הלהקה כולל את הנגנים David Lovering ,Joey Santiago ,Paz Lenchantin  ו-Black Francis. הלהקה נחשבת לחלוצה בתחום הרוק האלטרנטיבי לאחת המשפיעות ביותר בשנות השמונים והתשעים. הלהקה מחזיקה בקהל מעריצים נאמן גם בישראל והיא כבר הופיעה כאן מספר פעמים רב. עתה, היא תחזור במסגרת סיבוב הופעות חדש לתל אביב בחודש יולי 2020 הקרוב.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק