מופע מחווה ללד זפלין יגיע לישראל היישר מלונדון בנובמבר 2022!

מופע מחווה ללד זפלין יגיע לישראל היישר מלונדון בנובמבר 2022!
מופע מחווה ללד זפלין יגיע לישראל היישר מלונדון בנובמבר 2022!

כל הפרטים על מופע המחווה ללד זפלין Led Zeppelin Symphonic שיגיע לישראל היישר מלונדון ויתקיים כאן בחודש נובמבר 2022 הקרוב בהיכל התרבות תל אביב.

מופע המחווה ללד זפלין Led Zeppelin Symphonic (לד זפלין סימפוניק) הבינלאומי והמצליח, ינחת בישראל בחודש נובמבר 2022 ויציג מופע אחד בלבד בהיכל התרבות תל אביב בליווי תזמורת סימפונט רעננה. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע המושקע.

את המופע Led Zeppelin Symphonic, יצרו שלושה מוזיקאים בריטיים מהווסט אנד בלונדון – פיטר אלדריג', ג'ס סמית' ומולי מריוט, וזכו איתו להצלחה עצומה במדינות רבות ברחבי בעולם ולביקורות מעולות מהמבקרים הידועים ביותר.

מופע מחווה ללד זפלין בישראל 2022 – כרטיסים ומחירים

המופע יתקיים ב-17 בנובמבר 2022 בהיכל התרבות תל אביב בשעה 21:00 בערב. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 235 ש"ח ל-435 ש"ח.

אודות המופע Led Zeppelin Symphonic

מדובר בהחלט בבשורה משמחת לאוהבי לד זפלין הרבים בישראל ולחובבי מוזיקת רוק בכלל. במופע, יבצעו חברי ההרכב את 20 הקטעים הידועים והאהובים ביותר של לד זפלין ביניהם Whole Lotta Love,Kashmir,Stairway to Heaven, Black Dog, Rock & Roll, Dazed & Confused, "Ramble On, Good times, Bad times, Immigrant song, Since I've been loving you ועוד.

שלישית חברי ההרכב מציגים פרשנות בועטת ומוצלחת במיוחד ללהיטי הענק של הלהקה הבריטית הנחשבת לאחת הטובות והאיכותיות בכל הזמנים. לאחר המופע בישראל ימשיך המופע לסיבוב הופעות בערים נוספות ברחבי העולם.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק