אנריקו מסיאס בישראל 2021 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני

אנריקו מסיאס בישראל 2021 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני
אנריקו מסיאס בישראל 2021 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לאחר כשלוש שנים בלבד הוא חוזר לכאן שוב: אנריקו מסיאס מגיע לסיבוב הופעות גדול בישראל בחודשים אפריל ומאי 2021. אז איפה הוא יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים!

הזמר הוותיק אנריקו מסיאס (Enrico Macias) שנוהג להופיע רבות בישראל, יחזור גם השנה לסדרת הופעות גדולה בישראל בחודשים אפריל ומאי 2021 במסגרת סיבוב הופעות לכבוד יום העצמאות 2021, ה-73 במספר. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על מכירת הכרטיסים, מחירים, הנחות ולוח ההופעות המלא של הזמר המצליח כאן בישראל.

לרכישת כרטיסים מהירה להופעות של אנריקו מסיאס בישראל באמצעות קנייה מאובטחת לחצו כאן

הזמר היהודי\אלג’יראי אנריקו מסיאס, מחזיק בקהל מעריצים גדול ונאמן בישראל ומצליח בכל פעם להביא קהל רב להופעות שלו כאן. מסיאס נחשב לאחד הזמרים הידועים והמוכרים בעולם ומחזיק בקריירה מפוארת וייחודית עם הופעות בלתי נשכחות בפירמדיות במצרים, בקרנגי הול בניו יורק או באלברט הול שבלונדון. מסיאס, הפועל ומתגורר בצרפת, ידוע בחיבתו הרבה לישראל ולעם הישראלי ונוהג להציג זאת באופן פומבי ובלתי משתמע לשתי פנים.

מסיאס הופיע בישראל לפני כשלוש שנים בסיבוב דומה לכבוד יום העצמאות ה-70 של ישראל, ועתה כאמור, יציג סיבוב חדש לכבוד יום העצמאות ה-73. הפעם הסיבוב יכלול הופעות בירושלים ותל אביב. ההופעות שלו כאן ילוו ע”י תזמורת סימפונט רעננה בת 30 נגנים והוא צפוי לבצע כאן את מיטב להיטיו הגדולים.

כרטיסים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל – אפריל ומאי 2021

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של מסיאס בישראל נמצאת בעיצומה ומתבצעת באמצעות אתר “קופת בראבו” בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-185 ש”ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיע עד ל-385 ש”ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

אנריקו מסיאס בישראל 2021 – לוח הופעות עדכני

מסיאס יציג בישראל סדרה של 2 הופעות בירושלים ובתל אביב במהלך החודשים אפריל ומאי 2021. להלן הלוח המלא עם התאריכים המדוייקים:

תל אביב-יפו היכל התרבות תל אביב 105 כרטיסים
255 – 385 ₪
רכישת כרטיסים
ירושלים בנייני האומה ירושלים – אולם אוסישקין 133 כרטיסים
185 – 355 ₪
רכישת כרטיסים

הנחות ומבצעים

נכון לעכשיו לא מצאנו מידע קונקרטי על הנחות או מבצעים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל ב-2021, אך אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של האתר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

5 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק