אנריקו מסיאס בישראל 2022 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני

אנריקו מסיאס בישראל 2022 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני
אנריקו מסיאס בישראל 2022 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני

הוא חוזר לכאן שוב: אנריקו מסיאס יגיע לסיבוב הופעות נוסף בישראל לכבוד יום העצמאות 2022 בחודש מאי הקרוב. אז איפה בדיוק הוא יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים!

הזמר הוותיק אנריקו מסיאס (Enrico Macias) שנוהג להופיע רבות בישראל, יחזור גם השנה ב-2022 לסדרת הופעות בישראל בחודש מאי 2022 הקרוב לכבוד יום העצמאות ה-74 של ישראל. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על מכירת הכרטיסים, מחירים, הנחות ולוח ההופעות המלא של הזמר המצליח כאן בישראל.

אנריקו מסיאס בישראל 2022 – לוח הופעות עדכני

מסיאס יופיע בהיכל התרבות תל אביב ובהיכל התרבות אשקלון. להלן לוח ההופעות העדכני שלו:

כרטיסים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל

את הכרטיסים ניתן להזמין באמצעות האתר הבא.

הנחות ומבצעים

נכון לעכשיו לא מצאנו מידע קונקרטי על הנחות או מבצעים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל ב-2022, אך אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של האתר.

אודות אנריקו מסיאס בישראל

הזמר היהודי\אלג'יראי אנריקו מסיאס, מחזיק בקהל מעריצים גדול ונאמן בישראל ומצליח בכל פעם להביא קהל רב להופעות שלו כאן. מסיאס נחשב לאחד הזמרים הידועים והמוכרים בעולם ומחזיק בקריירה מפוארת וייחודית עם הופעות בלתי נשכחות בפירמדיות במצרים, בקרנגי הול בניו יורק או באלברט הול שבלונדון. מסיאס, הפועל ומתגורר בצרפת, ידוע בחיבתו הרבה לישראל ולעם הישראלי ונוהג להציג זאת באופן פומבי ובלתי משתמע לשתי פנים.

מסיאס הופיע בישראל לפני כשלוש שנים בסיבוב לכבוד יום העצמאות ה-70 של ישראל, ועתה כאמור, יציג סיבוב חדש בישראל לכבוד יום העצמאות ה-74. סיבוב ההופעות האחרון שלו נקרא "ישראל חבקי אותי בזרועותייך" וכלל הופעות בחיפה, ירושלים ותל אביב. ההופעות שלו כאן לוו ע"י תזמורת סימפונט רעננה בת 30 נגנים והוא ביצע את מיטב להיטיו הגדולים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

5 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק