אנריקו מסיאס בישראל 2020 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני

אנריקו מסיאס בישראל 2020 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני. צילום: Benjamin MARCIANO

לאחר כשנתיים בלבד הוא חוזר לכאן שוב: אנריקו מסיאס מגיע לסיבוב הופעות גדול בישראל בחודש מאי 2020. איפה הוא יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים!

הזמר הוותיק אנריקו מסיאס (Enrico Macias) שנוהג להופיע רבות בישראל, יחזור גם השנה לסדרת הופעות גדולה בישראל בחודש מאי 2020 במסגרת סיבוב הופעות לכבוד יום העצמאות 2020, ה-72 במספר. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על מכירת הכרטיסים, מחירים, הנחות ולוח ההופעות המלא של הזמר המצליח כאן בישראל.

לרכישת כרטיסים מהירה להופעות של אנריקו מסיאס בישראל באמצעות קנייה מאובטחת לחצו כאן

הזמר היהודי\אלג'יראי אנריקו מסיאס, מחזיק בקהל מעריצים גדול ונאמן בישראל ומצליח בכל פעם להביא קהל רב להופעות שלו כאן. מסיאס נחשב לאחד הזמרים הידועים והמוכרים בעולם ומחזיק בקריירה מפוארת וייחודית עם הופעות בלתי נשכחות בפירמדיות במצרים, בקרנגי הול בניו יורק או באלברט הול שבלונדון. מסיאס, הפועל ומתגורר בצרפת, ידוע בחיבתו הרבה לישראל ולעם הישראלי ונוהג להציג זאת באופן פומבי ובלתי משתמע לשתי פנים.

מסיאס הופיע בישראל לפני כשנתיים בסיבוב דומה לכבוד יום העצמאות ה-70 של ישראל, ועתה כאמור, יציג סיבוב חדש לכבוד יום העצמאות ה-72. הפעם הסיבוב יכלול הופעות באשקלון, חיפה, ירושלים, נתניה, תל אביב ופתח תקווה (הרשימה המלאה בהמשך). ההופעות שלו כאן ילוו ע"י תזמורת סימפונט רעננה בת 30 נגנים והוא צפוי לבצע כאן את מיטב להיטיו הגדולים.

כרטיסים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל – מאי 2020

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של מסיאס בישראל נמצאת בעיצומה ומתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-235 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיע עד ל-405 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

אנריקו מסיאס בישראל 2020 – לוח הופעות עדכני

כאמור, מסיאס יציג כאן סדרה של 6 הופעות שיכלול את ירושלים, אשקלון, פתח תקווה, נתניה, תל אביב וחיפה. להלן הלוח המלא עם התאריכים המדוייקים:

אשקלוןהיכל הספורט אשקלון42 כרטיסים
255 – 325 ₪
רכישת כרטיסים
חיפהמרכז הקונגרסים חיפה101 כרטיסים
205 – 355 ₪
רכישת כרטיסים
ירושליםבנייני האומה ירושלים – אולם אוסישקין128 כרטיסים
185 – 355 ₪
רכישת כרטיסים
נתניהאמפיתאטרון נתניה39 כרטיסים
295 – 325 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפוהיכל התרבות תל אביב122 כרטיסים
255 – 385 ₪
רכישת כרטיסים
פתח תקווההיכל התרבות פתח תקווה29 כרטיסים
235 – 405 ₪
רכישת כרטיסים

הנחות ומבצעים

נכון לעכשיו לא מצאנו מידע קונקרטי על הנחות או מבצעים להופעות של אנריקו מסיאס בישראל ב-2020, אך אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של האתר.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן