להקת המחול קומפלקשנס בישראל 2021 – כמה יעלו כרטיסים?

להקת המחול קומפלקשנס בישראל 2021 - כמה יעלו כרטיסים?
להקת המחול קומפלקשנס בישראל 2021 - כמה יעלו כרטיסים?

להקת המחול הידועה קומפלקשנס חוזרת לישראל עם המופע מבאך עד דייויד בואי ותופיע כאן בחודש דצמבר 2021 הקרוב. כמה יעלו כרטיסים? והיכן אפשר לרכוש? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת המחול המצליחה קומפלקשנס (Complexions) תגיע לישראל עם המופע המדובר שלה – "מבאך עד דייויד בואי" ותופיע כאן ב-10 בדצמבר 2021 בהיכל אמנויות הבמה הרצליה. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע המדובר לרבות מידע על מכירת כרטיסים, הנחות ועוד.

להקת קומפלקשנס בישראל 2021 לוח הופעות ורכישת כרטיסים

מכירת הכרטיסים למופע של קומפלקשנס מבאך עד דייויד נפתחה כעת ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 235 ש"ח ל-315 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם.

להלן לוח המופעים של להקת המחול קומפלקשנס בישראל:

לחצו כאן לרשימת כל מופעי המחול המומלצים בישראל ב-2021/2022

אודות המופע מבאך עד דייויד בואי

המופע מבאך עד דייויד בואי הוא אחד ממופעי המחול המצליחים ביותר של הלהקה וגרף שבחים רבים ממבקרי מחול מובילים בכל העולם. המופע משלב בין המוזיקה העוצמתית והעמוקה של אחד המלחינים הגדולים בכל הזמנים – יוהאן סבסטיאן באך לבין המוזיקה האלמותית של הזמר דייויד בואי.

המופע מציג את הכוריאוגרפיה העוצמתית והצבעונית של להקת המחול המצליחה מניו יורק שכבר הופיעה בעבר כאן בישראל וזכתה להצלחה רבה בקרב הקהל ובקרב המבקרים הישראלים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק