פסטיבל בראול סטארס (Brawl Stars) קיץ 2019 – כל הפרטים!

פסטיבל בראול סטארס (Brawl Stars) קיץ 2019 - כל הפרטים!

כל הפרטים על פסטיבל Brawl Stars (ברול סטארס) 2019 שיגיע להיכל שלמה בתל אביב בחודש יולי הקרוב. מה יקרה שם? כמה עולים כרטיסים? והיכן קונים? בעמוד הבא.

גם אתם או ילדיכם מכורים למשחק הממכר ברול סטארס (Brawl Stars)? עכשיו מגיעה גם גרסת הפסטיבל. בחודש יולי 2019, יתקיים לו כנס בראול סטארס בישראל בהיכל שלמה בתל אביב ויציג הפנינג שלם של מתחמים, עמדות משחק, אירוח ועוד מעולם המשחק הנחשב לאחד המצליחים ביותר בישראל ובעולם.

מדובר באירוע חד פעמי שמצטרף אל אירועי קיץ 2019 נוספים וביניהם גם פארק נינג'ה ישראל עליו דיווחנו לכם לפני כמה ימים, שיתקיים ב-24 ביולי החל מהשעה 09:00 בבוקר ויהווה מפגש עבור כל חובבי ומעריצי המשחק הידוע. בין היתר, יציג הכנס משחקים שישודרו על גבי מסכי ענק, סודות וטיפים שייחשפו בפני המבקרים בתערוכה, דמויות מוכרות מהמשחק שיסתובבו בין המשתתפים וגם לימוד טריקים ואסטרטגיות משחק מיוטיוברים מוכרים וידועים שיעזרו למשתתפים בכל הרמות.

בנוסף, יתקיים גם מחתם VIP מיוחד ובו הקהל יוכל לפגוש את היוטיוברים בלייב ולהצטלם איתם וגם לקבל פוסטר רשמי של המשחק.

כרטיסים לכנס בראול סטארס בישראל – יולי 2019

פסטיבל בראול סטארס יתקיים ב-24 ביולי 2019 בהיכל שלמה בתל אביב החל מהשעה 09:00 בבוקר. מחיר הכרטיסים לפסטיבל עומד על 79 ש"ח למשתתף. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א" בעמוד הבא. שימו לב: כל אחד חייב בכרטיס, גם הורה מלווה.

הנחות ומבצעים

הפסטיבל יציע עבור לקוחות סופר פארם כרטיס ב-99 ש"ח הכולל כניסה למתחם ה-VIP.

אודות המשחק בראול סטארס

המשחק בראול סטארס למי שלא מכיר, הוא משחק חדש יחסית לטלפון הסלולרי שפותח ע"י החברה השבדית המצליחה Supercell שאחראית על להיט נוסף שרבים בוודאי מכירים, והוא המשחק קלאש רויאל. בראול סטארס נחשב לאחד המשחקים המצליחים ביותר בעולם והרוויח עשרות מיליוני דולרים כבר בחודש הראשון להפצתו.

פסטיבל בראול סטארס (Brawl Stars) קיץ 2019 – כל הפרטים!
4.5 (90%) 16 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן