פארק נינג'ה ישראל 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

פארק נינג'ה ישראל 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

גם אתם צפיתם באדיקות בתוכנית הטלוויזיה "נינג'ה ישראל"? עכשיו כולם יכולים להשתתף ולנסות את המסלולים המוכרים והידועים של התוכנית במסגרת פארק נינג'ה ישראל שיגיע לישראל למשך חודש אחד בלבד בקיץ 2019 הקרוב וירוץ בתל אביב, חיפה, ירושלים ואילת. כמה יעלו הכרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

ההצלחה האדירה של תוכנית הטלוויזיה נינג'ה ישראל הובילה את בכירי המפיקים בישראל לפתוח למשך חודש אחד בלבד את פארק נינג'ה ישראל הרשמי שיעבור בקיץ 2019 בתל אביב, ירושלים, חיפה ואילת. מכירת כרטיסים מוקדמת נפתחה ואת כל הפרטים, תוכלו למצוא בהמשך עמוד זה.

פארק נינג'ה ישראל שיגיע לישראל במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2019 ברחבי הארץ, יציג את מתקני ומסלולי הנינג'ה המוכרים והידועים מתוכניות הטלוויזיה המצליחות, רק שהפעם, הילדים וכל המשפחה יוכלו לקחת חלק במסלולים ובמתקנים.

מדובר בהפקה מושקעת ביותר שתציג מאות מטרים של מתקנים ומסלולים כמו הקיר המעוקל, הסטפרים, צינור הטבעות, הגשר השבור, הקורה המתהפכת ועוד, כשהם מתאימים לילדים בכל הגילאים בין אם מדובר בחובבנים ובין אם מדובר במקצוענים.

ארבעת הפארקים שיוקמו בחיפה, אילת, תל אביב וירושלים, ייבנו ע"י חברת ninja2 ובשיתוף עם חברות הפקה בכירות בישראל כולל שיתוף פעולה עם ערוץ קשת 12.

כרטיסים לפארק נינג'ה ישראל 2019

מחירי הכרטיסים לפארק נינג'ה ישראל בקיץ 2019 יעמדו על 99 ש"ח לאדם במחיר מלא, אך בשלב זה, מכירת הכרטיסים נמצאת בשלב מכירה מוקדמת ומחירי הכרטיסים המוזלים עומדים על 79 ש"ח בלבד. מכירת הכרטיסים הרשמית מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א" בלבד בעמוד הבא (כדאי להיזהר ולהתרחק מאתרי ספסרות ומאתרים לא מוכרים).

הנחות, הטבות ומבצעים

כאמור, מכירת הכרטיסים נמצאת בהנחת מכירה מוקדמת של 20 ש"ח לכרטיס. ייתכן מאוד כי בהמשך יצטרפו הנחות נוספות או הטבות 1+1 של חברות האשראי הגדולות. במידה ויהיו מבצעים כאלו, נדאג לעדכן אותם כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו.

לאילו ערים יגיע פארק נינג'ה ישראל 2019?

הפארק יגיע לארבעה ערים שונות בישראל במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2019. הפארק יתקיים בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב, בהיכל רוממה בחיפה, בהיכל הפיס ארנה בירושלים ובאילת (טרם פורסם פרטים לגבי המיקום)

פארק נינג'ה ישראל – כדאי לדעת

בניגוד לתוכניות הטלוויזיה, כאן לא יהיו מתקני נחיתה עם מים וכל הנחיתות יהיו על מזרנים, כך שאין צורך בבגד ים. לעומת זאת, הכניסה לפארק נינג'ה ישראל תתאפשר אך ורק בנעליים סגורות ומומלץ מאוד להגיע עם ביגוד נוח.

איזה גיל מחוייב בכרטיס?

על פי העמוד הרשמי של משרד הכרטיסים לפארק נינג'ה ישראל, ילד מגיל שנתיים מחוייב בכרטיס. כמו כן, ילד עד גיל 8 מחוייב במלווה וגם המלווה מחוייב בכרטיס.

מה כולל הכרטיס?

הכרטיס כולל כניסה לפארק לסבב הנמשך שעתיים.

פארק נינג'ה ישראל 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
4.7 (94.44%) 18 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן