בלינדה דווידס בישראל 2022 עם מופע המחווה לוויטני יוסטון – כמה יעלו כרטיסים?

בלינדה דווידס בישראל 2022 עם מופע המחווה לוויטני יוסטון - כמה יעלו כרטיסים?
בלינדה דווידס בישראל 2022 עם מופע המחווה לוויטני יוסטון - כמה יעלו כרטיסים?

מופע המחווה המושקע לוויטני יוסטון של בלינדה דווידס חוזר לישראל ב-2022 ויציג 2 הופעות בלבד בתל אביב ובחיפה. כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים? אתר קצת תרבות מביא את כל הפרטים.

הזמרת המצויינת בלינדה דווידס (Belinda Davids) שכבר הופיעה אצלנו בישראל בעבר, תחזור לסיבוב הופעות חדש בישראל שיתקיים בתל אביב ובחיפה בחודש מרץ 2022. דיווידס תופיע עם מופע המחווה המושקע לוויטני יוסטון שמציג את האווירה והבימועים המוחשיים והקרובים ביותר לדבר האמיתי.

מופע המחווה של בלינדה דווידס כבר הציג כאן בעבר 5 הופעות מוצלחות ביותר שזכו להצלחה גדולה בקרב הקהל הישראלי. עתה היא תחזור לישראל ותציג2 הופעות בלבד – במרכז הקונגרסים בחיפה ובהאנגר 11 בתל אביב.

כשרונה האדיר של דווידס התגלה בזכות תוכנית הריאלית הבריטית המצליחה Britain's Got Talent שבו זכו הצופים להתוודע לקולה העמוק של הזמרת הדרום אפריקאית ולביצועיה המופלאים לשיריה האגדיים של וויטני יוסטון. דווידס תבצע בהופעות בישראל את הלהיטים הגדולים ביותר של יוסטון כמו I Wanna Dance With Somebody, Higher Love, I Will Always Love You, I Have Nothing  ולהיטים נוספים.

כרטיסים להופעה של בלינדה דווידס בישראל 2022

כאמור, בלינדה דווידס תציג במרץ הקרוב 2 הופעות בלבד בישראל. הראשונה תתקיים ב-5 במרץ 2022 במרכז הקונגרסים חיפה והשנייה תתקיים למחרת ב-6 במרץ 2022 בהאנגר 11 בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא.

צפו בכמה מביצועיה הנהדרים של בלינדה דווידס ללהיטים של וויטני יוסטון:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק