אדם למברט בישראל 2023 – כל הפרטים על ההופעה המדוברת!

אדם למברט בישראל 2023 - כל הפרטים על ההופעה המדוברת!
אדם למברט בישראל 2023 - כל הפרטים על ההופעה המדוברת!

כל הפרטים על ההופעה של אדם למברט בישראל שתתקיים בהיכל מנורה תל אביב בחודש יוני 2023. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות?

הזמר האמריקאי המצליח אדם למברט (Adam Lambert) יגיע לישראל ב-13 יוני 2023 ויקיים הופעה אחת וחד פעמית בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה המדוברת לרבות מידע על רכישת כרטיסים והנחות.

ההופעה של אדם למברט בישראל מגיעה במסגרת סיבוב הופעות חדש וטרי לגמרי של הזמר המצליח שייקרא "High Drama". למברט יפתח את סיבוב ההופעות שלו בלונדון ולאחריו ייצא לישראל ומשם למדינות רבות ברחבי העולם.

למברט הפך לזמר מצליח לאחר השתתפותו וזכייתו במקום השני בתוכנית הטלוויזיה אמריקן איידול אך את עיקר תהילתו, עשה לאחר שלקח את תפקידו של פרדי מרקורי המנוח והופיע יחד עם להקת קווין במופע איחוד גדול ומושקע שרץ בכל רחבי העולם כולל כאן בישראל. למברט זוכה כאן לאהבה רבה ממעריצים רבים שבוודאי ישמחו לשמוע על בואו לארץ בקיץ הקרוב.

אדם למברט בישראל 2023 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה של אדם למברט בישראל נפתחה הבוקר כשהיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחיר הכרטיסים יחולק ל-6 רמות תמחור שונות כשמחירי הכרטיסים הזולים ביותר יעמדו על 299 ש"ח והכרטיסים היקרים ביותר במיקום הטוב ביותר באולם יעמדו על 899 ש"ח.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על מבצעים או כרטיסים מוזלים להופעה. נמשיך לבודק ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק