מוריסי בישראל 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

מוריסי בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
מוריסי בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

הזמר הבריטי האהוב על הישראלים – מוריסי, חוזר שוב לישראל ויקיים כאן 2 הופעות בחודש יולי 2023 בתל אביב ובבנימינה. מתי זה בדיוק יקרה? כמה יעלו כרטיסים? והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמר הידוע מוריסי (Morrissey) שזכה להצלחה גדולה כאן בהופעות הקודמות שלו, יחזור שוב לישראל ל-2 הופעות שיתקיימו בחודש יולי 2023 באמפי שוני ובגני התערוכה בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים מתחילים ב-359 ש"ח. הנה כל הפרטים.

מוריסי – סולנה לשעבר של להקת הסמית'ס הידועה, נחשב לאמן אהוב מאוד כאן בישראל ומחזיק בקהל מעריצים ישראלי רב. בהופעות הקודמות של מוריסי בישראל, הכרטיסים נחטפו וההופעות הפכו לסולד אאוט מהר מאוד, כשמעריצים רבים שרצו להגיע להופעה, לא הצליחו להשיג כרטיסים פנויים.

עתה, המפיקים הישראלים מחזירים את מוריסי ל-2 הופעות גדולות בביתן 1 אקספו בגני התערוכה בתל אביב ועוד הופעה אינטימית יותר שתתקיים באמפי שוני בבנימינה. זאת תהיה ההופעה הרביעית של מוריסי בישראל שזוכה כאן לאהבה עצומה מהקהל הישראלי.

כרטיסים למוריסי בישראל 2023 – כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות?

ההופעות של מוריסי בישראל יתקיימו ב-2 ביולי 2023 באמפי שוני בבנימינה וב-4 ביולי 2023 באקספו 1 בגני התערוכה בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה כשמחירי הכרטיסים עומדים על 359 ש"ח. ניתן לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק