הבהלה לזהב – תזמורת המהפכה: כרטיסים ולוח הופעות 2022

הבהלה לזהב - תזמורת המהפכה: כרטיסים ולוח הופעות 2022
הבהלה לזהב - תזמורת המהפכה: כרטיסים ולוח הופעות 2022 צילום: Efrat Mazor

תזמורת המהפכה חוזרת לבמה ב-2022 עם המופע "הבהלה לזהב" שבו תלווה התזמורת בנגינה חיה את הסרט הקלאסי "הבהלה לזהב" של צ'רלי צ'פלין. אז במה בדיוק מדובר? ואיפה קונים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

האנסמבל המוזיקלי המצליח תזמורת המהפכה שהצליח לכבוש קהל רב בישראל, ממשיך לחדש וליצור רעיונות מוזיקליים ותרבותיים חדשים. וכך, במהלך החודשים הקרובים, תופיע התזמורת עם המופע החדש והמסקרן "הבהלה לזהב". בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש ועל מופעים נוספים של תזמורת המהפכה ב-2022 לרבות מידע על מכירת כרטיסים ולוח הופעות.

תזמורת המהפכה הבהלה לזהב – כרטיסים ולוח הופעות 2022

לאחר ההצלחה הכבירה של המופעים "התרנגולים", "קונצ'רטו לגשש ולתזמורת" ו"מצבי רוח", תזמורת המהפכה מציגה מופע חדש ומעניין העונה לשם "הבהלה לזהב" במסגרתו תלווה תזמורת המהפכה בנגינה חיה את הסרט הקלאסי "הבהלה לזהב" של צ'רלי צ'פלין שהיה אחראי לכל תהליך הכנת הסרט, כולל הלחנת הפסקול.

המופע מתאים למבוגרים ולילדים כאחד ויתקיים בתל אביב, ירושלים, חיפה והרצליה. להלן לוח ההופעות של המופע של תזמורת המהפכה הבהלה לזהב:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 88 כרטיסים
186 - 246
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות

כרטיסים והנחות למופע הבהלה לזהב של תזמורת המהפכה

מכירת הכרטיסים למופע החדש נמצאת בעיצומה כשמחירי הכרטיסים נעים בין 186 לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-246 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

בשלב זה לא מצאנו מחירי כרטיסים זולים יותר או הנחות מיוחדות אך אנו נמשיך לבדוק ולעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בכל ידיעה חדשה בנושא.

מופעים נוספים של תזמורת המהפכה כרטיסים ולוח מופעים 2022

במקביל למופע החדש, התזמורת תציג מופעים נוספים והשתתפות בפרוייקטים שונים ומגוונים. כך למשל, תציג התזמורת את המופע "מצבי רוח",  ממשיכה להציג מדי עת את המופע הותיק והמצליח "קונצ'רטו לגשש ולתזמורת" ואף לוקחת חלק בהצגה/מחזמר החדש והמדובר של תיאטרון הקאמרי החבדניקים בכיכובם של יניב סוויסה ודניאל סטיופין (הלוא הם ניסים ואנטולי מסדרת הטלוויזיה המצליחה "קופה ראשית").

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

5 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק