תזמורת המהפכה עם יוסי בנאי ומופעים חדשים נוספים – כרטיסים ולוח הופעות 2023

תזמורת המהפכה במופעים חדשים - כרטיסים ולוח הופעות 2023
תזמורת המהפכה במופעים חדשים - כרטיסים ולוח הופעות 2023 צילום: Efrat Mazor

תזמורת המהפכה חוזרת לבמה ב-2023 עם המופע חדש המוקדש ליוסי בנאי. אז במה בדיוק מדובר? ואיפה קונים כרטיסים לכל ההופעות של תזמורת המהפכה? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

האנסמבל המוזיקלי המצליח תזמורת המהפכה שהצליח לכבוש קהל רב בישראל, ממשיך לחדש וליצור רעיונות מוזיקליים ותרבותיים חדשים. וכך, אחרי המופעים המצליחים שלהם כמו "הבהלה לזהב" או "מצבי רוח", הם חוזרים להופיע עם המופע המצליח שלהם – תזמורת המהפכה ויוסי בנאי. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש ועל מופעים נוספים של תזמורת המהפכה ב-2023 לרבות מידע על מכירת כרטיסים ולוח הופעות.

יוסי בנאי ותזמורת המהפכה – לוח הופעות 2023

מופע מסקרן במיוחד של התזמורת יפגיש את יוסי בנאי ז"ל עם תזמורת המהפכה. המופע ישלב שירים, מערכונים וקטעי הוידאו נדירים מלהקת הנח"ל ועד האלבום האחרון, בשפה המוסיקלית הייחודית של התזמורת. במופע יתארחו גם רבקה מיכאלי ואניה בוקשטיין. על ההלחנה והעיבוד אחראי אמיר לקנר.

המופע יתקיים במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. להלן לוח ההופעות של המופע "יוסי בנאי ותזמורת המהפכה":

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למופע של תזמורת המהפכה ויוסי בנאי מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 166 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-226 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם.

תזמורת המהפכה יצירה לתזמורת בתנועה מצבי רוח – כרטיסים ולוח הופעות 2023

עוד מופע מעניין ומצליח מאוד שכבר סחף אחריו קהל רב, הוא המופע "יצירה לתזמורת בתנועה – מצבי רוח" בו משלבת התזמורת את המוזיקה הייחודית שלה יחד עם תנועה וכוריאוגרפיה של עידו ריקלין. מדובר במופע מושקע שזכה להצלחה רבה עד עתה.

להלן לוח ההופעות של המופע "מצבי רוח" לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה 25 כרטיסים
196
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות

מחירי הכרטיסים למופע זה עומדים על 196 ש"ח לאדם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

כמו כן, בימים אלו משתתפת תזמורת המהפכה במחזמר המצליח של הקאמרי החבדניקים בכיכובם של יניב סוויסה ודניאל סטיופין ותוכלו לראות אותם בתאריכים רבים בחודשים הקרובים.

להלן מידע על מופעים קודמים של התזמורת שזכו להצלחה גדולה מאוד בקרב הקהל בישראל:

תזמורת המהפכה הבהלה לזהב – כרטיסים ולוח הופעות 2023

לאחר ההצלחה הכבירה של המופעים "התרנגולים", "קונצ'רטו לגשש ולתזמורת" ו"מצבי רוח", תזמורת המהפכה מציגה מופע חדש ומעניין העונה לשם "הבהלה לזהב" במסגרתו תלווה תזמורת המהפכה בנגינה חיה את הסרט הקלאסי "הבהלה לזהב" של צ'רלי צ'פלין שהיה אחראי לכל תהליך הכנת הסרט, כולל הלחנת הפסקול.

המופע מתאים למבוגרים ולילדים כאחד ויתקיים במספר ערים ברחבי הארץ. להלן לוח ההופעות של המופע של תזמורת המהפכה הבהלה לזהב:

מכירת הכרטיסים למופע החדש נמצאת בעיצומה כשמחירי הכרטיסים נעים בין 186 לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-246 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

בשלב זה לא מצאנו מחירי כרטיסים זולים יותר או הנחות מיוחדות אך אנו נמשיך לבדוק ולעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בכל ידיעה חדשה בנושא.

מופעים נוספים של תזמורת המהפכה כרטיסים ולוח מופעים 2023

במקביל למופע החדש, התזמורת תציג מופעים נוספים והשתתפות בפרוייקטים שונים ומגוונים. כך למשל, תציג התזמורת את המופע "מצבי רוח",  ממשיכה להציג מדי עת את המופע הותיק והמצליח "קונצ'רטו לגשש ולתזמורת" ועוד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק