הבלט פקיטה מגיע לישראל ל-2 הופעות חגיגיות ב-2020 – כמה יעלו הכרטיסים?

הבלט פקיטה מגיע לישראל ל-2 הופעות חגיגיות ב-2020 – כמה יעלו הכרטיסים?
הבלט פקיטה מגיע לישראל ל-2 הופעות חגיגיות ב-2020 – כמה יעלו הכרטיסים? צילום: Olga Kereluk

תיאטרון האופרה והבלט יקטרינבורג יגיע לישראל בחודש מרץ 2020 ויציג 2 הופעות חגיגיות עם הבלט "פקיטה" בתיאטרון הבימה בתל אביב. מחיר הכרטיסים: החל מ-126 ש"ח. כל הפרטים.

הבלט פקיטה (Paquita), שידוע בעיקר בזכות הכוריאוגרפיה המפורסמת של מריוס פטיפה והמוזיקה של המלחינים לודוויג מינקוס ואדוארד דלוודז, יועלה כאן ב-2 הופעות גדולות ע"י תיאטרון האופרה הבלט יקטרינבורג במהלך חודש מרץ 2020 הקרוב. ההופעות יתקיימו באולם רובינא בתיאטרון הבימה.

לרכישת כרטיסים לבלט פקיטה בישראל באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

המלחין הצרפתי אדוארדו דלוודז העלה לראשונה את הבלט פקיטה בתיאטרון בפריז ב-1846, אך רק ב-1881, כאשר הכוריאוגרף הידוע מריוס פטיפה כתב את הכוריאוגרפיה שלו והמלחין לודוויג מינקוס הצטרף להלחנת הבלט, הפכה היצירה לידועה ולמצליחה ביותר.

ב-2018, המלחין יורי קרסווין הלחין מחדש את הבלט לפי עיבוד חדש של מבקר המחול פאבל גרשנזון והכוריאוגרף סרגיי ויחרב שעיבדו מחדש את הליברית המקורית של הבלט ב-3 מערכות תוך שהם משתמשים בקטעים מקוריים שנשמרו באוסף תיאטרון הרווארד. גרסה זו, שעלתה בבכורה עולמית ב-2018, היא זו שתגיע לישראל ל-2 הופעות בחודש מרץ 2020 הקרוב.

תיאטרון האופרה והבלט יקטרינבורג הוקם עוד בשנת 1921 ונחשב לתיאטרון ותיק וחשוב בתחום. ב-2012, עבר התאטרון חידוש ושינוי משמעותי כאשר הכוריאוגרף הרוסי ויצ'סלב סמודורוב לקח את מושכות הניהול האומנותי של התיאטרון. מאז, מציג התיאטרון עיבודים חדשים ורעננים ליצירות בלט קלאסיות מקוריות והספיק בינתיים להפיק ולחדש יצירות כמו "פקיטה", The Order of the King ו-The Little Humpbacked Horse.

בלט פקיטה בישראל 2020 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעות של הבלט פקיטה בישראל נפתחה כאשר מחירי הכרטיסים נעים בין 126 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיעים עד ל-356 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

לוח ההופעות המלא של בלט פקיטה בישראל

הבלט יועלה בישראל באולם רובינא שבתיאטרון הבימה בתל אביב ביום חמישי ה-5 במרץ 2020 בשעה 20:00 בערב ולמחרת, ביום שישי בצהריים בשעה 13:00.

תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא 458 כרטיסים
126 – 356 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא 458 כרטיסים
126 – 356 ₪
רכישת כרטיסים

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק