זרים מושלמים הצגה בהבימה – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019

זרים מושלמים הצגה בהבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019

תיאטרון הבימה ממשיך להריץ את ההצגה המצליחה "זרים מושלמים" בכיכובם של תומר שרון וריקי בליך המבוססת על הסרט המצליח. מהו לוח ההצגות העדכני של ההצגה? מה מחיר הכרטיסים? ואיפה תמצאו כרטיסים מוזלים ב-71 ש"ח במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה ממשיך להעלות את ההצגות החדשות שלו במסגרת העונה החדשה ומעלה את ההצגה "זרים מושלמים" המבוססת על סרט הקולנוע האיטלקי המצליח של פאולו ג'נובזה. בעמוד זה תוכלו למצוא את לוח ההצגות העדכני של ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

את ההצגה החדשה זרים מושלמים בהבימה, ביים נתן דטנר על פי עיבוד ותרגום של ארז דריגס. ריקי בליך ותומר שרון יככבו בהצגה יחד עם נתי רביץ, מורדי גרשון, פיני קדרון, מאיה מעוז וספיר אזולאי. שני טור אחראית על עיצוב התפאורה ומירי לזר על התנועה והעריכה המוזיקלית.

מאז החלה ההצגה זרים מושלמים לרוץ בתיאטרון הבימה, זכתה ההצגה לביקורות מעולות ולהצלחה רבה בקופות הכרטיסים כשהקהל הישראלי משקיע ומגיע לצפות בהצגה.

זרים מושלמים ההצגה כרטיסים מוזלים

מחיר הכרטיסים להצגה זרים מושלמים עומד בקופות הבימה על 220 ש"ח אך ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת ובתאריכים מסויימים החל מ-71 ש"ח בלבד באמצעות האתר הבא.

זרים מושלמים הבימה לוח הצגות

ההצגה זרים מושלמים תרוץ בתיאטרון הבימה באולם מסקין לאורך החודשים הקרובים ב-2019 כשכאמור בתאריכים מסויימים, תוכלו לרכוש כרטיסים בלמעלה מ-50 אחוז הנחה על מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות. להלן לוח ההצגות של זרים מושלמים בתקופה הקרובה:

תיאטרון הבימה – אולם מסקין4 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא99 כרטיסים
81 – 96 ₪
רכישת כרטיסים
אודיטוריום אניס12 כרטיסים
71 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא84 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא50 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא58 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא50 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא43 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים

 

צפו בטריילר של הקומדיה האיטלקית "זרים מושלמים" עליה מבוססת ההצגה החדשה של הבימה

זרים מושלמים תקציר ועלילת ההצגה

הסיפור הבסיסי של העלילה הוא די פשוט ומציג קבוצה של חברים שנפגשים לארוחת ערב, כאשר אחת המשתתפות, מציעה כאתגר, משחק ובו כולם צריכים להניח את הטלפונים הסלולריים שלהם על השולחן ולחשוף בפני כולם כל הודעה או שיחה שהם יקבלו. מכאן, העלילה מסתבכת והחברים מגלים כי הם אינם מכירים אחד את השני כפי שהם חשבו.

הסרט האיטלקי "זרים מושלמים" עליו מבוססת ההצגה, יצא ב-2016 בבכורה באיטליה והיה אחד הסרטים המצליחים במדינה. הסרט הוקרן גם בישראל והצליח למשוך כ-300 אלף ישראלים לבתי הקולנוע.

זרים מושלמים הצגה – ביקורת

ההצגה עדיין לא עלתה ולכן אין עדיין לא פורסמו ביקורות בעיתונות של המבקרים הידועים, כשזה יקרה, נעדכן כאן את ציוניהם ורשמיהם של המבקרים.

הסרט "זרים מושלמים" זכה להצלחה גדולה וקיבל בפרסים רבים ובראשם את תואר "הסרט הטוב ביותר" באוסקר האיטלקי. גם בקופות בתי הקולנוע, זכה הסרט להצלחה אדירה והצליח לגרוף 16 מיליון יורו רק באיטליה. ביקורות המבקרים ברשת על הסרט היו ברובן חיוביות והוא קיבל ציונים טובים באתר imdb, rotten tomatos ואתרים נוספים.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו מרי פופינס, התקווה, סימני דרך, פרידה, מאחורי הגדר, המלך ליר, התקווה, מיקה שלי, אנשים, מקומות ודברים, אורסטיאה, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, סוס אחד נכנס לבר, השקר, רודף העפיפונים, עושה כרצונו, לילה אחד באפריל, שבעה, לוליטה ז'אן ד'ארק ועוד.

1 תגובה
  1. לזר כתב/ה

    את הסרט ראיתי לפני כמה שנים והוא בהחלט היה מצוין. על ההצגה אני שומע פעם ראשונה. נתן דטנר הוא אחד האנשים המוערכים ביותר עליי אז ככה שזה נשמע מתכון מוצלח.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן