זרים מושלמים הבימה 2019 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

זרים מושלמים הבימה 2019 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

ההצגה זרים מושלמים בהבימה תעלה בתיאטרון בחודש הבא בכיכובם של תומר שרון וריקי בליך. מהו לוח ההצגות העדכני? מה מחיר הכרטיסים? ואיפה תמצאו כרטיסים מוזלים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה ממשיך להעלות את ההצגות החדשות שלו במסגרת העונה החדשה ויעלה החל מהחודש הבא את ההצגה "זרים מושלמים" המבוססת על סרט הקולנוע האיטלקי המצליח של פאולו ג'נובזה. בעמוד זה תוכלו למצוא את לוח ההצגות העדכני של ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

זרים מושלמים הבימה לוח הצגות

תל אביב-יפותיאטרון הבימה – אולם מסקין17 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין40 כרטיסים
81 – 96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין7 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין34 כרטיסים
81 – 96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין34 כרטיסים
86 – 96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא44 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא81 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא56 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא110 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא120 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא92 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
אודיטוריום אניס27 כרטיסים
71 ₪
רכישת כרטיסים

ההצגה זרים מושלמים תרוץ בתיאטרון הבימה באולם מסקין במהלך 2019. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה כולל מידע על רכישת כרטיסים בהנחה:

זרים מושלמים ההצגה כרטיסים מוזלים

מחיר הכרטיסים להצגה זרים מושלמים עומד בקופות הבימה על 220 ש"ח אך ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת ובתאריכים מסויימים ב-81 ש"ח בלבד באמצעות האתר הבא.

צפו בטריילר של הקומדיה האיטלקית "זרים מושלמים" עליה מבוססת ההצגה החדשה של הבימה

את ההצגה החדשה זרים מושלמים בהבימה, ביים נתן דטנר על פי עיבוד ותרגום של ארז דריגס. ריקי בליך ותומר שרון יככבו בהצגה יחד עם נתי רביץ, מורדי גרשון, פיני קדרון, מאיה מעוז וספיר אזולאי. שני טור אחראית על עיצוב התפאורה ומירי לזר על התנועה והעריכה המוזיקלית.

הסיפור הבסיסי של העלילה הוא די פשוט ומציג קבוצה של חברים שנפגשים לארוחת ערב, כאשר אחת המשתתפות, מציעה כאתגר, משחק ובו כולם צריכים להניח את הטלפונים הסלולריים שלהם על השולחן ולחשוף בפני כולם כל הודעה או שיחה שהם יקבלו. מכאן, העלילה מסתבכת והחברים מגלים כי הם אינם מכירים אחד את השני כפי שהם חשבו.

הסרט האיטלקי "זרים מושלמים" עליו מבוססת ההצגה, יצא ב-2016 בבכורה באיטליה והיה אחד הסרטים המצליחים במדינה. הסרט הוקרן גם בישראל והצליח למשוך כ-300 אלף ישראלים לבתי הקולנוע.

זרים מושלמים הצגה – ביקורת

ההצגה עדיין לא עלתה ולכן אין עדיין לא פורסמו ביקורות בעיתונות של המבקרים הידועים, כשזה יקרה, נעדכן כאן את ציוניהם ורשמיהם של המבקרים.

הסרט "זרים מושלמים" זכה להצלחה גדולה וקיבל בפרסים רבים ובראשם את תואר "הסרט הטוב ביותר" באוסקר האיטלקי. גם בקופות בתי הקולנוע, זכה הסרט להצלחה אדירה והצליח לגרוף 16 מיליון יורו רק באיטליה. ביקורות המבקרים ברשת על הסרט היו ברובן חיוביות והוא קיבל ציונים טובים באתר imdb, rotten tomatos ואתרים נוספים.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו מרי פופינס, התקווה, סימני דרך, פרידה, מאחורי הגדר, המלך ליר, התקווה, מיקה שלי, אנשים, מקומות ודברים, אורסטיאה, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, סוס אחד נכנס לבר, השקר, רודף העפיפונים, עושה כרצונו, לילה אחד באפריל, שבעה, לוליטה ז'אן ד'ארק ועוד.

זרים מושלמים הבימה 2019 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות
4.5 (90.67%) 45 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן