זורבה היווני הבימה – כרטיסים, לוח הצגות 2020, הנחות וביקורות

זורבה היווני הבימה - כרטיסים, לוח הצגות 2020, הנחות וביקורות

תיאטרון הבימה מעלה לראשונה בישראל עיבוד בימתי לסרט המצליח "זורבה היווני" בכיכובו של נורמן עיסא ובבימויו של נתן דטנר. איפה קונים כרטיסים? איפה תמצאו את לוח הצגות העדכני ל-2020? ומה לגבי הנחות או כרטיסים מוזלים? כל זה ועוד, בכתבה הבאה.

(עדכון אחרון: 14/6/2020)

נורמן עיסא, תום אבני, סנדרה שדה ועוד סוללה נכבדת של שחקנים ושחקניות, ייקחו חלק בהצגה החדשה "זורבה היווני" שעולה בימים אלו בתיאטרון הבימה בשיתוף עם תיאטרון באר שבע. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על מכירת כרטיסים, לוח הצגות או הנחות להצגה החדשה.

לרכישת כרטיסים מהירה להצגה זורבה היוני באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההצגה "זורבה היווני" היא עיבוד ראשון שעולה בישראל לספר הידוע של הסופר היווני ניקוס קאזאנצאקיס שזכה גם לעיבוד קולנועי ידוע ונחשב לאחת הקלאסיקות הידועות ביותר. הסיפור מציג חברות מיוחדת הנרקמת באי כרתים בין מרצה בכיר באוניברסיטה לבין פועל יווני.

על העיבוד העברי אחראים משה קפטן ושחר פנקס ועל הבימוי הופקד השחקן ואיש התיאטרון נתן דטנר. בתפקידים הראשיים תוכלו למצוא את סנדרה שדה שמשחקת בימים אלו גם בהצגה "גבעת חלפון אינה עונה" והיא מגלמת את דמותה של בובולינה בעלת הפנסיון, את תום אבני/ידידיה ויטל בדמותו של המרצה בזיל, וכמובן את נורמן עיסא המצויין בתפקיד זורבה.

זורבה היווני הבימה – איך תמצאו כרטיסים מוזלים?

מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה ובאמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה ב-91 ש"ח בלבד.

לוח הצגות 2020 להצגה זורבה היווני בהבימה

להלן לוח ההצגות של ההצגה זורבה היווני בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הבימה תל אביב – אולם רובינא20 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

זורבה היווני הצגה – שחקנים ומשתתפים

יחד עם נורמן עיסא, תום אבני וסנדרה שדה, תוכלו למצוא גם את השחקנים והשחקניות ידידיה ויטל, אמיר קריאף, דב רייזר, סנדרה שדה, נדיר אלדד, אמנון וולף, גיל ארי כהן, יובל לבני, שיר מאור, דניאל מנוחין, ספיר מנור, דניאל סבג, תאי קידר, אלמוג רוזנו.

זורבה היווני הבימה – ביקורות

בקרוב נסקור כאן את הביקורות על ההצגה שנאספו מהאתרים המובילים ברשת. בינתיים אתם מוזמנים להתעדכן בדף הפייסבוק שלו בו אנו נעדכן בכל פרט חדש לגבי ההצגה החדשה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן