המחזמר זה אני על שירי אייל גולן בקאמרי 2019 – כך תזמינו כרטיסים

המחזמר זה אני על שירי אייל גולן בקאמרי 2019 - כך תזמינו כרטיסים

אחרי הרבה כותרות ועניין, תיאטרון הקאמרי מעלה את המחזמר "זה אני" המבוסס על שיריו של אייל גולן. ספיר סבן, יסמין לוי ועוד שחקנים רבים משתתפים. מכירת הכרטיסים נפתחה. אז מתי יתחיל להציג המחזמר? כמה עולים כרטיסים ומאיפה מזמינים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

לאחר שיצר סערה גדולה ברשתות החברתיות בחודשים האחרונים, המחזמר "זה אני" בכיכובו של אייל גולן עולה לראשונה בתיאטרון הקאמרי ויתחיל להציג החל מחודש אפריל 2019 באולם הקאמרי החדש 1 שבתיאטרון. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש כולל מידע על המחזמר ופרטים על מכירת כרטיסים והנחות ומבצעים.

מדובר במחזמר מושקע ביותר של הקאמרי שצפוי להביא אליו קהל רב לקופות כשברקע, מעורבותו של גולן בפרשת הקטינות במשטרה (שבסופה נסגר התיק נגדו) שיצרה הרבה רעש בתקשורת ובתעשיית התרבות בישראל וגרמה לדיונים סוערים אודות הלגיטימיות להעלאת מחזמר על שירי גולן.

הסינגל האחרון של אייל גולן שיצא בשבוע שעבר

איציק כהן, נופר סלמאן, ספיר סבן ועוד – מי ישתתף במחזמר החדש על שירי אייל גולן?

רשימת השחקנים המלאה כוללת שמות ידועים רבים לצד שמות פחות מוכרים. להלן רשימת השחקנים המלאה שתיקח חלק במחזמר החדש: ספיר סבן, נופר סלמאן, איציק כהן, יסמין לוי, מורן מזור, עדי אלון, לואי עלי, יוסי שיטרית ושמרית ששון.

ההצגה תציג מגוון שירים מהרפרטואר של אייל גולן שילוו ע"י להקה גדולה שתכלול את השמות הבאים: הדר דדון, יובל הבה, לירון לוי, נועם ליברמן, עידו חומסקי, ויקי חלמי, עמית שושני,  אור אדרעי, איתי אונגר, עודד אזולאי, ניצן אשל, ברק ביטון, נוי מישון, אדווה רפאל ושחר אבורמן.

איציק כהן הוא כבר שחקן תיאטרון ותיק שהספיק להשתתף בעשרות הצגות ומחזות זמר גדולים ומושקעים אך הליהוק של יסמין לוי, בהחלט מפתיע ומסקרן. לוי היא אחת הזמרות הישראליות המצליחות ביותר בחו"ל בעיקר בסגנון הלדינו. היא כבר הוציאה מספר גדול של אלבומים מצליחים בשפת הלאדינו ורק בשנה שעברה, היא הוציאה אלבום ראשון בעברית שנקרא "רק עוד לילה אחד".

את המחזמר כתב מאור זגורי (שגם מביים את המחזמר) על פי רעיון מאת דורון מור. על הניהול המוסיקלי אחראי מאור סבג ועל הכוריאוגרפיה, עוז מורג.

לוח ההופעות של המחזמר זה אני בקאמרי?

להלן לוח ההצגות המעודכן של המחזמר "זה אני" מעודכן ל-2019:

תל אביב-יפו תיאטרון הקאמרי החדש 1 49 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 1 45 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 1 57 כרטיסים
165 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 1 57 כרטיסים
165 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 1 45 כרטיסים
175 ₪
רכישת כרטיסים

מה תהיה עלילת המחזמר מי אני?

את המחזמר כתב מאור זגורי לפי רעיון שנולד אצל צביקה הדר ודורון מור שפנה אליו וביקש שיכתוב מחזמר המבוסס על להיטי אייל גולן. זגורי – במאי, שחקן ומחזאי שכבר כתב כמה סדרות מוצלחות במיוחד לטלוויזיה ביניהן "זגורי אימפריה", "שבאבניקים", החליט לקחת את היוזמה.

עלילת המחזמר, שייקרא "זה אני" על שם הלהיט של אייל גולן מ-2009, תספר על משפחת ירושלמית המורכבת מאב ושלוש בנות והם מנהלים יחד תזמורת שנקראת "התזמורת הספרדית הירושלמית". האב הוא אלמן דתי אדוק שמבקש לקראת זקנתו להעביר את ניהול התזמורת ל-3 בנותיו שמצדן אינן מעוניינות לקחת הניהול.

כמה יעלו כרטיסים למחזמר זה אני והיכן קונים?

מכירת הכרטיסים למחזמר זה אני נפתחה השבוע כאשר מחירי הכרטיסים בקופות התיאטרון עומדים על מאות שקלים אך באמצעות האתר הבא תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-165 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

המחזמר זה אני על שירי אייל גולן בקאמרי 2019 – כך תזמינו כרטיסים
4.3 (85.45%) 11 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן