המחזמר זה אני על שירי אייל גולן בקאמרי 2019 – מה כבר ידוע לנו?

המחזמר זה אני על שירי אייל גולן בקאמרי 2019 - מה כבר ידוע לנו?

האם עומר אדם עומד להשתתף במחזמר זה אני המבוסס על שיריו של אייל גולן? האם נופר סלמאן תשתתף לצידו? אילו עוד שחקנים צפויים לקחת חלק במחזמר של תיאטרון הקאמרי שצפוי לעלות ב-2019? מתי זה בדיוק צפוי להתחיל? ומה יהיו מחירי הכרטיסים? אספנו את כל המידע שידוע בשלב זה על המחזמר המדובר על שיריו של אייל גולן.

לאחר שיצר סערה גדולה ברשתות החברתיות בחודשים האחרונים, המחזמר "זה אני" בכיכובו של אייל גולן שירוץ בתיאטרון הקאמרי באפריל 2019, ממשיך להתקדם בהכנות ופרסומים שונים ברשת כבר מדווחים על הכוכבים שייקחו בו חלק ועל ההכנות השונות.

מדובר במחזמר מושקע ביותר של הקאמרי שצפוי להביא אליו קהל רב לקופות כשברקע, מעורבותו של גולן בפרשת הקטינות במשטרה (שבסופה נסגר התיק נגדו) שיצרה הרבה רעש בתקשורת ובתעשיית התרבות בישראל וגרמה לדיונים סוערים אודות הלגיטימיות להעלאת מחזמר על שירי גולן.

הסינגל האחרון של אייל גולן שיצא בשבוע שעבר

בתיאטרון הקאמרי מסרבים עדיין לחשוף פרטים נוספים על ההפקה שנמצאת עדיין לדבריהם בשלבי הליהוק, אבל סנוניות ראשונות ולא רשמיות בתקשורת, כבר חושפות הרבה על ההפקה המושקעת של הקאמרי לעונת 2019. אז הנה מה שאנחנו יודעים בינתיים על המחזמר "מי אני" של תיאטרון הקאמרי מדיווחים שונים בכלי התקשורת:

נופר סלמאן, איציק כהן, יסמין לוי ועומר אדם? – מי ישתתף במחזמר החדש על שירי אייל גולן?

פרסומים לא רשמיים לגבי התפקיד הראשי הגברי במחזמר זה אני של אייל גולן, כבר החלו לצוץ השבוע באתרים שונים ברשת, וכך בעיתון מעריב למשל, פורסם כי הזמר עומר אדם הוא אחד המועמדים המובילים לתפקיד הראשי במחזמר אך בסביבת הזמר מכחישים מכל בכל וגם בתיאטרון הקאמרי לא מגיבים.

באתר וואלה מפרסמים הבוקר כי הזמרת נופר סלמאן שהגיעה למקום השני (והפסידה לחובי סטאר) בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא לאירוויזיון", תככב בתפקיד הנשי הראשי במחזמר. יחד איתה, על פי הפרסום, ישחקו במחזמר על אייל גולן גם השחקנים איציק כהן והזמרת יסמין לוי שיגלמו ככל הנראה את הוריה של דמותה של סלמאן במחזמר.

סלמאן נמצאת בימים אלו בבניית הקריירה שלה ועובדת על אלבום ראשון חדש שצפוי לצאת בקרוב. בינתיים היא הספיקה לשחרר כמה סינגלים מצליחים, ביניהם את הסינגל האחרון "לב חלש מדי" אותו היא כתבה והלחינה והוא כבר מגרד את מיליון הצפיות. במקביל, סלמאן שמשתחררת החודש משירותה בלהקה הצבאית, מככבת בסדרה "מלכות" לצד הזמרת ריטה ותשתתף גם בעונה הבאה של הסדרה "כדברא".

איציק כהן הוא כבר שחקן תיאטרון ותיק שהספיק להשתתף בעשרות הצגות ומחזות זמר גדולים ומושקעים אך הליהוק של יסמין לוי (אן אכן זה יקרה), בהחלט מפתיע ומסקרן. לוי היא אחת הזמרות הישראליות המצליחות ביותר בחו"ל בעיקר בסגנון הלדינו. היא כבר הוציאה מספר גדול של אלבומים מצליחים בשפת הלאדינו ורק בשנה שעברה, היא הוציאה אלבום ראשון בעברית שנקרא "רק עוד לילה אחד".

מתי יתחיל לוח ההופעות של המחזמר זה אני?

על פי הפרסומים ברשת, המחזמר יתחיל לרוץ בחודש אפריל 2019 בבימות הקאמרי ואילו החזרות צפויות להתחיל כבר בחודש ינואר 2019 הקרוב.

מה תהיה עלילת המחזמר מי אני?

את המחזמר כתב מאור זגורי לפי רעיון שנולד אצל צביקה הדר ודורון מור שפנה אליו וביקש שיכתוב מחזמר המבוסס על להיטי אייל גולן. זגורי – במאי, שחקן ומחזאי שכבר כתב כמה סדרות מוצלחות במיוחד לטלוויזיה ביניהן "זגורי אימפריה", "שבאבניקים", החליט לקחת את היוזמה.

עלילת המחזמר, שייקרא "זה אני" על שם הלהיט של אייל גולן מ-2009, תספר על משפחת ירושלמית המורכבת מאב ושלוש בנות והם מנהלים יחד תזמורת שנקראת "התזמורת הספרדית הירושלמית". האב הוא אלמן דתי אדוק שמבקש לקראת זקנתו להעביר את ניהול התזמורת ל-3 בנותיו שמצדן אינן מעוניינות לקחת הניהול.

כמה יעלו כרטיסים למחזמר זה אני?

אמנם אנו רחוקים עוד כברת דרך מפתיחת מכירת הכרטיסים שכן המחזמר עדיין בשלבי ליהוק ועדיין לא התחיל אפילו בחזרות. למרות זאת, ניתן להעריך לפי מחירי הכרטיסים למחזות זמר גדולים אחרים שרצו בקאמרי בשנים האחרונות כמו "שורת המקהלה", "סיפור הפרברים" או "מצחיקונת", כי המחיר יתחיל באיזור ה-250 ש"ח לכרטיס.

אך כאמור, אלו הן רק ספקולציות וניאלץ להמתין עוד זמן רב עד שנדע מהו מחיר הכרטיסים הרשמי למחזמר. אתם מוזמנים בינתיים להיכנס לעמוד הפייסבוק שלנו ולעשות לנו לייק כדי שתוכלו להתעדכן בכל מידע חדש בנושא.

המחזמר זה אני על שירי אייל גולן בקאמרי 2019 – מה כבר ידוע לנו?
4.6 (91.11%) 9 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן