בלט דורטמונד בישראל 2020 – כרטיסים, תאריכים וכל הפרטים!

בלט דורטמונד בישראל 2020 - כרטיסים, תאריכים וכל הפרטים!. צילום: Bettina Stöß

להקת בלט דורטמונד תגיע לישראל במהלך חודש אפריל בירושלים, חיפה ותל אביב ותופיע כאן עם שלוש יצירות ידועות של פורסייט, אקמן ואינגר. מתי זה יקרה? מהם מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת המחול הידועה מגרמניה "בלט דורטמונד" תגיע לישראל בחודש אפריל 2020 הקרוב לסדרת הופעות בתל אביב, ירושלים וחיפה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל המידע על מכירת הכרטיסים, הנחות ואת התאריכים המדוייקים והעדכניים.

לרכישת כרטיסים מהירה להופעות של בלט דורטמונד בישראל באמצעות קנייה מאובטחת לחצו כאן

סיבוב ההופעות של בלט דורטמונד בישראל ב-2020, יביא עימו שלוש יצירות ידועות של כוריאוגרפים חשובים מעולם המחול – פורסייט, אקמן ואינגר, שיכללו במוזיקה שלהן יצירות של מלחינים כגון שוברט, היידן, בטהובן, מאהלר וטום וויטס, ויבוצעו בידי 16 רקדנים ו-4 מוזיקאים.

שמות היצירות שיבוצעו כאן ע"י בלט דורטמונד הן: ״הריגוש המובהק של דיוק״ שכתב ויליאם פורסייט, ״כלבי גשם״ שכתב יוהן אינגר והיצירה ״קקטוס״ שכתב אלכסנדר אקמן וזיכתה אותו בפרס ״הברבור״ החשוב. היצירות זכו לביקורות מעולות בקרב מבקרים חשובים בעולם במגזינים הנחשבים ביותר בתחום.

להקת בלט דורטמונד נחשבת לשם דבר בעולם המחול והבלט וידועה מאוד בזכות הרפרטואר המגוון שלה, העבודות המודרניות והעכשוויות, וההסתכלות הייחודית ופורצת הדרך שהיא מביאה לז'אנר. הלהקה כבר הופיעה בעבר בישראל וזכתה כאן תמיד לאהבת הקהל.

כרטיסים להופעות של בלט דורטמנוד בישראל ב-2020 – איפה? מתי? וכמה זה יעלה?

ההופעות של להקת הבלט בישראל יתקיימו בין התאריכים 22 ועד ה-26 באפריל 2020. בתאריכים 22-24 באפריל, תופיע הלהקה במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב, ב-25 באפריל תגיע הלהקה לתיאטרון ירושלים בירושלים, ויום למחרת ב-26 באפריל 2020, תחתום הלהקה את סדרת ההופעות באודיטוריום חיפה.

מכירת הכרטיסים נמצאת בעיצומה ומתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 166 ש"ח ל-335 ש"ח.

תל אביב-יפוהמשכן לאמנויות הבמה תל אביב49 כרטיסים
166 – 336 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב76 כרטיסים
166 – 336 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב46 כרטיסים
166 – 336 ₪
רכישת כרטיסים
ירושליםתיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר78 כרטיסים
195 – 335 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן