כרטיסים לאולסטאר 2019 ישראל – כמה יעלו הכרטיסים ואיפה קונים?

אולסטאר 2019 ישראל כרטיסים
אולסטאר 2019 ישראל כרטיסים

עדן בן זקן ויהונתן מרגי יופיעו באירוע האולסטאר 2019 ישראל של ליגת הכדורסל בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב בפסח 2019. מה יהיו מחירי הכרטיסים והיכן תוכלו לקנות?

במסגרת אירועי פסח 2019 הרבים שעומדים לפקוד את ישראל בחג, גם משחק האולסטאר השנתי של ליגת ווינר יתקיים השנה בחול המועד פסח 2019 ב-12 באפריל ויארח כמיטב המסורת הופעות אורח בזמן המחצית של המשחק.

השנה, יארח האולסטאר בהפסקת המחצית הופעה של עדן בן זקן שתציג הופעה בת 30 דקות ובהן מיטב להיטיה הגדולים והופעת אורח של יהונתן מרגי. את האירוע ינחו עומר חזן וקים אור אזולאי.

מה צפוי לקרות באולסטאר 2019 בישראל?

אירוע האולסטאר ישראל יציג משחק ספורטיבי בין נבחרת כוכבי ליגת העל בכדורסל לבין נבחרת הזרים. כמו כן, תתקיים תחרות שלשות ותחרות הטבעות להנאת הצופים.

איך נקבעות הנבחרות?

האירוע יציע הצבעה אינטרנטית באמצעות האתר הבא, בה יכולים הגולשים לבחור שחקן אחד מכל קבוצה לנבחרת כוכבי הליגה ואחד לנבחרת הזרים. התוצאות ישוקללו עד לקבלת הנבחרות הסופיות.

וכך זה היה בשנה שעברה:

מתי ואיפה יתקיים המשחק?

משחק האולסטאר 2019 יתקיים בהיכל מנורה מבטחים ביום שישי ה-12 באפריל בשעה 13:00 בצהריים.

מה יהיו מחירי הכרטיסים לאולסטאר 2019 ואיפה קונים?

מחיר הכרטיסים למשחק יחולק למספר גדול של קטגוריות מחיר ויתחיל ב-49 ש"ח בלבד לכרטיס בקטגוריה 7 עד ל-300 ש"ח לכרטיס לפרקט. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ותוכלו לרכוש את הכרטיסים באמצעות אתר "לאן" בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק