כרטיסים לבלט אגם הברבורים בישראל בנובמבר 2018 – כל הפרטים!

אגם הברבורים: בלט סנט פטרסבורג 2018 – רכישת כרטיסים

הבלט המפורסם בעולם אגם הברבורים, חוזר לישראל בכיכובה של של הרקדנית הידועה אירינה קלסניקובה יחד עם 40 מרקדני להקת הבלט סנט פטרסבורג. המופע ירוץ ברחבי הארץ במהלך חודש נובמבר 2018 ויגיע לירושלים, אשדוד, הרצליה, באר שבע וחיפה. כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

בשורה משמחת ביותר עבור חובבי המחול והבלט הקלאסי בישראל: כוכבת המחול הפרימה בלרינה אירינה קלסניקובה תגיע לישראל עם הבלט "אגם הברבורים" המופתי של צ'ייקובסקי בהפקה גדולה ומושקעת של בלט סנט פטרסבורג הרוסי. הבלט יציג כאן הופעות רבות ברחבי הארץ במהלך חודש נובמבר 2018. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ונמצאת בעיצומה. פרטים על מכירת הכרטיסים ולוח ההופעות המלא, תוכלו למצוא בסוף הכתבה.

להקת בלט סנט פטרסבורג היא אחת מלהקות הבלט הטובות ביותר כיום בעולם ומובילה את עולם הבלט הקלאסי בגאווה רבה תוך שהיא מופיעה בבמות החשובות ביותר בעולם כמו הרויאל אלברט הול שבלונדון, אולם בונקאמוארה ביפן או תיאטרון השאנז אליזה בפריז.

הלהקה תגיע לישראל כשהיא מלווה ב-40 רקדנים מהטובים בעולם שילווו את הפרימה בלרינה אירינה קלסניקובה, עם אחת מיצירות הבלט המוכרות והמפורסמות ביותר בעולם המשלבת את המוסיקה המופתית של המלחין הרוסי פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי ובכוראוגרפיה של שניים מהרקדנים והכוראוגרפים הטובים והמפורסמים ביותר בהיסטוריה – מריוס פטיפה ולב איבנוב. הביצוע של פטיפה ואיבנוב לאגם הברבורים, שיגיע לישראל בנובמבר הקרוב, נחשב למוכר ולידוע ביותר והוא זה שמבוצע ברוב המופעים כיום ברחבי העולם.

אירינה קלסניקובה – כרטיס ביקור

אירינה קלסניקובה היא אחת הרקדניות המובילות בתחומה בעולם הבלט הקלאסי עם קריירה עשירה ומרשימה הכוללת הופעות בתפקידים שונים ביצירות בלט ידועות ביותר כגון ג'יזל, שחארזאדה, אגם הברבורים, היפיפייה הנרדמת, או מפתח האגוזים.  קלסניקוסבה נולדה ב-1980 ועשתה את הכשרתה בריקוד באחד ממוסדות הבלט המובילים ברוסיה ולאחר שלא הצליחה להתקבל לבלט קירוב, הצטרפה לבלט סנט פטרסבורג איתו תגיע לארץ.

אגם הברבורים סנט פטרסבורג – רכישת כרטיסים

מחיר הכרטיסים למופע אגם הברבורים של בלט סנט פטרסבורג עם אירינה קלסניקובה בישראל ינוע החל מ-195 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיע עד ל-371 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אגם הברבורים בישראל 2018 – לוח הופעות

המופע ירוץ בישראל בערים אשדוד, הרצליה, ירושלים,  באר שבע וחיפה. במופעים יתקיימו בין התאריכים 12 ועד ה-21 בנובמבר 2018. להלן לוח ההופעות המלא של אגם הברבורים של סנט פטרסבורג בישראל:

אירועמיקוםתאריכיםמחירכרטיסים
אגם הברבורים סנט פטרסבורגהיכל אומנויות הבמה הרצליה12-17 בנובמבר 2018256-336 ש"חרכישת כרטיסים
אגם הברבורים סנט פטרסבורגתיאטרון ירושלים18 בנובמבר 2018195-335 ש"חרכישת כרטיסים
אגם הברבורים סנט פטרסבורגהמשכן לאומנויות הבמה אשדוד19 בנובמבר 2018255-335 ש"חרכישת כרטיסים
אגם הברבורים סנט פטרסבורגהמשכן לאומנויות הבמה ב"ש20 בנובמבר 2018335 ש"חרכישת כרטיסים
אגם הברבורים סנט פטרסבורגמרכז רפפורט חיפה21 בנובמבר 2018221-371 ש"חרכישת כרטיסים

על הבלט אגם הברבורים

היצירה המפורסמת "אגם הברבורים" נכתבה ע"י צ'ייקובסקי בין השנים 1875-1876 והתבססה על עלילה בת ארבע מערכות שיצרו ולדימיר בקיצ'ב ווסילי גלצר המתבססת על אגדות עם רוסיות וגרמניות ומספרת על הנסיכה אודט שנהפכה לברבור ע"י קללה של קוסם רשע.

הבכורה העולמית של היצירה הוצגה ב-1877 בתיאטרון בולשוי במוסקבה והפכה מאוד לאחת הפופולריות ביותר ברחבי העולם. היצירה בוצעה בכוריאוגרפיות שונות ומגוונות אך העיבוד של מריוס פטיפה ולב איבנוב משנת 1895 היה מוצלח עד כדי כך, שהפך לסטנדרט ולביצוע הידוע והמבוצע ביותר ברוב להקות הבלט בכל העולם. (זאת גם הגרסה שתגיע לישראל עם קלסניקובה בנובמבר).

היצירה עצמה זכתה גם לעיבודים רבים מחוץ לעולם הבלט וזכתה לגרסאות למחזות זמר ידועים, תוכניות טלוויזיה רבות וסרטי קולנוע שונים כולל אחד ידוע מאוד מהשנים האחרונות בו כיכבה השחקנית נטלי פורטמן. בלט זה, מצטרף לבלט לה ביידר שיגיע לישראל באותו החודש בהפקה של הבולשוי הרוסי בחודש נובמבר הקרוב בהשתתפות ם של כוכבי הבולשוי אנה ניקולינה ולדיסלב לנטרטוב.

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד מופעי המחול והבלט באתר קצת תרבות ולקרוא על מופעים גדולים נוספים שמגיעים לישראל בחודשים הקרובים כמו מלכת השלג על הקרח בחנוכה 2018, הבלט לה ביידר עם אנה ניקולינה, בלט רבולושן הקובני, בלט ולאסקז בתיאטרון הבימה ועוד.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן