להקת סוויד בישראל 2023 – כמה יעלו כרטיסים והיכן קונים?

להקת סוויד בישראל 2023 - כמה יעלו כרטיסים והיכן קונים?
להקת סוויד בישראל 2023 - כמה יעלו כרטיסים והיכן קונים?

להקת סוויד (Suede) האגדית תגיע להופעה בישראל בחודש יוני 2023 ותקיים מופע אחד וחד פעמי בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה. כמה יעלו לכם כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת הרוק הבריטית שעשתה את תהילתה בעיקר במהלך שנות ה-90 תגיע לישראל בקיץ 2023 הקרוב להופעה אחת בלבד בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה כולל מידע על רכישת הכרטיסים.

סוויד תגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש שלהם המקדם את אלבומם האחרון Autufiction שזוכה להצלחה גדולה מאוד ברחבי העולם ומושמע רבות גם בתחנות הרדיו הישראליות. המופע יכלול שירים מהאלבום החדש לצד הלהיטים הגדולים של הלהקה.

זאת כמובן לא הפעם הראשונה שסוויד מופיעים בישראל. ללהקה היסטוריה ארוכה ומוצלחת במיוחד עם הקהל הישראלי כאשר הפעם האחרונה הייתה ב-2015 בהופעה בתל אביב.

כרטיסים לסוויד בישראל 2023

להקת סוויד תופיע בישראל ב-15 ביוני 2023 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב בשעה 21:00 בערב. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים יחולקו ל-5 רמות מחיר שונות. מחיר הכרטיסים הזול ביותר עומד על 199 ש"ח והכרטיס היקר ביותר במיקום הטוב ביותר עומד על 899 ש"ח.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או מבצעים קונקרטיים להופעה של סוויד בישראל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן ובעמוד הפסייבוק שלנו בעמוד הבא.

חברי ההרכב שיופיעו בישראל הם ברט אנדרסון, מאט אוסמן, סיימון גילברט, ריצ'רד אוהקס וניל קודלינג. בין השירים שיבצועו בהופעה: "She's in Fashion”, “Everything Will Flow" ,"Animal Nitrate" ,"Film, Star" ,"The Beautiful Ones".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק