די ג'יי סולומון בישראל 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

די ג'יי סולומון בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
די ג'יי סולומון בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

כל מה שרציתם לדעת על ההופעה של די ג'יי סולומון בישראל בפארק הירקון בראש השנה 2023. מתי זה בדיוק יקרה? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הדי ג'יי המצליח סולומון (Solomun) חוזר לישראל ויציג הופעת ענק במסיבה גדולה שתתקיים בראש השנה בפארק הירקון ב-9 בספטמבר 2023 יחד עם עוד אורחים רבים שיעלו לבמה. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההופעה של סולומון בישראל עם פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

ההופעה של סולומון בישראל ב-2023, מגיעה בזכות חגיגות 8 לפסטיבל TLV Music שמציג אמני מוזיקה אלקטרונית מובילים על בימות גדולות במתחם גבעת המופעים בפארק הירקון. דיג'יי סולומון, עבור מי שלא מכיר,  הוא אחד השמות החמים ביותר בסצינת המסיבות ובמוזיקה האלקטרונית והופעותיו מושכות צעירים מכל רחבי העולם. את סט הפתיחה של ההופעה, ינגנו שלושה דיג'יים ישראלים – ג׳ניה טרסול, מגית קקון ושון דורון.

סולומון בפארק הירקון 2023 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה של סולומון בישראל בראש השנה 2023, נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר ייעודי כאן. מחירי הכרטיסים יחולקו ל-2 רמות מחיר – 289 ש"ח (מחיר הנחה במכירה מוקדמת) לכרטיס דשא ו-459 ש"ח למתחם הגולדן רינג.

איפה זה יקרה?

המופע יתקיים בגבעת המופעים בפארק הירקון. באתר המופע יוצגו שלטים עם הכוונה למתחם הנכון עם מספר השער לפי סוג הכרטיס.

הנחות ומבצעים

בשלב זה, ישנה הנחת מכירה מוקדמת ומחיר הכרטיסים המוזלים עומד על 289 ש"ח במקום 409 ש"ח.

אודות די ג'יי סולומון

סולומון (Solomun) הוא אחד הדיג'יים המצליחים ביותר בעולם כיום בסצינה האלקטרונית ובעולם המסיבות. הוא הבעלים של הלייבל דינאמיק רקורדס והצליח לייצר כמות להיטים גדולה מאוד ששולטת היטב ברחבות הריקודים בכל העולם.

סולומון נחשב לאחד התקליטנים הפופולריים והעסוקים ביותר בסצינה המסיבות באיביזה והוא מופיע שם בתדירות גבוהה מאוד וזוכה להצלחה גדולה. סולומון כבר הופיע בעבר בישראל בפארק הירקון ומשך לשם קהל של עשרות אלפי אנשים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק