להקת סקורפיונס (Scorpions) בישראל 2022 – כמה עולים כרטיסים ואיפה מזמינים?

להקת סקורפיונס (Scorpions) בישראל 2022 - כמה עולים כרטיסים ואיפה מזמינים?
להקת סקורפיונס (Scorpions) בישראל 2022 - כמה עולים כרטיסים ואיפה מזמינים?

להקת סקורפיונס (Scorpions) הידועה תחזור שוב להופעה בישראל ב-2022. מתי זה יקרה ואיפה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים המלאים.

הופעת חו"ל חדשה מצטרפת לרשימת הופעות חו"ל 2022 בישראל שהולכת וגדלה מיום ליום, והפעם זוהי להקת סקורפיונס האהובה כל כך על הקהל הישראלי שתחזור לכאן שוב להופעה אחת וחד פעמית בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב ב-9 ביולי 2022.

ההופעה של הסקורפיונס בישראל תתקיים במסגרת סיבוב הופעות חדש שייקרא "Rock Believer World Tour 2022" של הלהקה לרגל הוצאת אלבומם החדש שיהיה האלבום ה-19 במספר וייקרא "Rock Believer". הלהקה תופיע בלאס וגאס ובעוד ערים רבות ברחבי העולם.

לסקורפיונס רומן ארוך עם הקהל הישראלי שמחזיק בכמות גדולה ביותר של מעריצים אדוקים של הלהקה ומגיע בכל פעם להופעות הרבות שקיימה הלהקה בישראל בעבר. הפעם זה יקרה בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב בחודש יולי הקרוב.

כרטיסים להופעה של הסקורפיונס בישראל 2022 – כמה זה יעלה? ואיפה קונים?

מכירת הכרטיסים להופעה של סקורפיונס בישראל בעיצומה וניתן עדיין לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים שנותרו נכון להיום יתחילו ב-390 ש"ח לכרטיסים במחיר הנמוך ביותר ויגיעו עד ל-1300 ש"ח לכרטיסים במקומות הטובים ביותר באולם.

הנחות ומבצעים

ישנה הנחה לחברי מועדון Fly Card שיוכלו לרכוש את הכרטיסים במכירה מוקדמת ובמחיר מוזל בהנחה של 150 ש"ח. אנו ממשיכים לעקוב ולחפש עוברכם מבצעים, 1+1 וכרטיסים מוזלים ומעדכנים בכל עת כאן ובעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו כאן.

ההופעה של הסקורפיונס בישראל מצטרפת אל שורת הופעות חו"ל שיגיעו לכאן השנה כמו ג'סטין ביבר, ELO, ג'טרו טאל, אייר סופליי ואולי אפילו מארון 5.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק