פסטיבל היין סאלוט בירושלים בפסח 2019 במתחם התחנה – כל הפרטים!

אירוע חדש מתווסף לרשימת אירועי פסח 2019 הגדולה השנה והפעם זהו פסטיבל היין סאלוט (Salute) בירושלים שיתקיים במתחם התחנה החדשה בעיר במהלך יומיים בחול המועד פסח 2019. הכניסה לפסטיבל היא בתשלום, פרטים על רכישת כרטיסים, תוכלו למצוא בהמשך הכתבה.

זהו לא פסטיבל היין המסורתי שמתקיים מדי שנה בקיץ ברחבת מוזיאון ישראל. מדובר בפסטיבל המסורתי "סאלוט" (Salute) שיתקיים בפעם הראשונה בירושלים בחול המועד פסח 2019, כשהוא יציג מעל 20 יקבים שונים שיציעו ויציגו מעל 70 סוגי יין איכותיים שונים.

בנוסף לדוכני היין השונים, יוצגו במהלך הפסטיבל גם דוכני גבינות, דוכני סיגרים קובניים, דוכני אסאדו ובשרים מעושנים ועוד. כמו כן, יתקיימו גם מופעי דיג'יי ומוסיקה חיה במהלך פעילות הפסטיבל.

פסטיבל סאלוט בירושלים פסח 2019 – מהם מחירי הכרטיסים?

פסטיבל היין סאלוט בירושלים יתקיים בחול המועד פסח בין התאריכים 23 וה-24 באפריל בין השעות 18:00 בערב ועד לשעה 23:00 בלילה. הכניסה לפסטיבל בשעות אלו תהיה בתשלום כאשר מחירי הכרטיסים עומדים על 65 ש"ח. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות העמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק