הזמר והראפר רמה (REMA) בישראל 2023 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

הזמר והראפר רמה (REMA) בישראל 2023 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
הזמר והראפר רמה (REMA) בישראל 2023 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

כל הפרטים על ההופעה של הכוכב הניגרי REMA בישראל שתתקיים כאן בחודש מאי 2023 בראשון לציון. במה מדובר? וכמה יעלו לכם כרטיסים?

הזמר הניגרי המצליח REMA יגיע לישראל להופעה אחת וחד פעמית שתתקיים כאן ב-18 במאי 2023 במעודון הדזרט קלאב בראשון לציון. זאת תהיה הפעם הראשונה של האמן האפריקני המצליח שנחשב לאחד המצליחים ביותר כיום בתעשיית הפופ העולמי.

REMA (שמו האמיתי הוא Divine Ikubor), הוא זמר וראפר מצליח שידוע בעיקר בזכות הלהיט הענק שלו "Calm Down" שבו מתארחת הזמרת סלינה גומז. זהו אחד הלהיטים המצליחים ביותר כיום במצעדי המוזיקה השונים ובעיקר ברשתות החברתיות.

רמה זכה להצלחה פתאומית לאחר סרטון באינסטגרם בו הוא מבצע פריסטייל ללהיט "Gucci Gang", מאז במהלך הקריירה הקצרה והמהירה שלו, הספיק רמה כבר לשתף פעולה עם אמנים מובילים כמו דרייק, סקפטה ואמנים רבים נוספים.

כרטיסים להופעה של REMA בישראל

ההופעה של רמה בישראל תתקיים ב-18 במאי 2023 במועדון הדזרט בראשון לציון. טרם פורסמו מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם. נמשיך לבדוק ולעדכן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק