רג'י ווטס בישראל 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

רג'י ווטס בישראל 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
רג'י ווטס בישראל 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

הסטנדאפיסט והקומיקאי הידוע רג'י ווטס (Reggie Watts) יגיע לראשונה לישראל להופעה אחת וחד פעמית בהאנגר 11 בתל אביב בחודש יוני 2019. מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

גם בגזרת ההומור, רשימת הופעות החו"ל בישראל לא מפסיקה להתעדכן: גם הקומיקאי האמריקאי המצליח רג'י ווטס (Reggie Watts) יגיע לישראל בקרוב להופעה חד פעמית. זה יקרה ב-26 בחודש יוני 2019 בהאנגר תל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על הכרטיסים.

רג'י ווטס הוא כיום אחד הקומיקאים והסטנדאפיסטים המצליחים ביותר בעולם וזוכה להערכה ולהכרה רבה גם בקרב הציבור הישראלי. ווטס יגיע לישראל בפעם הראשונה בקריירה ויציג כאן הופעה על במת 360 מעלות.

המופעים של רג'י ווטס הם מאולתרים ומשלבים גם מוסיקה והתוצאה היא שכל מופע של ווטס הוא שונה וייחודי וכך גם צפוי להיות במופע בישראל. ווטס כבר הספיק לשתף פעולה מוסיקלית עם אמנים רבים כמו רג'ינה ספקטור, להקת טירז פור פירז (שתופיע בישראל בקיץ הקרוב) או Devo.

ווטס מחזיק ברזומה אדיר של מופעים והשתתפות בתוכניות טלוויזיה. בין היתר הופיע ווטס בתוכניות של דייויד לטרמן, ג'יי לנו, ג'ימי פאלון, ג'ימי קימל ועוד עשרות תוכניות שונות כולל מנהיג להקת הבית של תוכנית הלילה המצליחה של ג'יימס קורדן.

במהלך הקריירה המצליחה שלו, זכה ווטס לביקורות מעולות מהמגזינים החשובים ביותר בעולם כמו ניו יורק טיימס, אל איי טיימס ועוד. במגזין רולינג סטונס אף הגדילו לעשות ומיקמו אותו בין 50 הקומיקאים הגדולים בכל הזמנים.

כרטיסים לרג'י ווטס בישראל 2019 – מהם המחירים ואיפה קונים?

ההופעה של רג'י ווטס בישראל תתקיים ב-26 ביוני 2019 במועדון האנגר 11 תל אביב בשעה 21:30. מחיר הכרטיסים להופעה של רג'י ווטס בישראל, נעים בין 199 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-219 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א".

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או מבצעים למופע של רג'י ווטס בישראל אך אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ונעדכן כאן בעמוד זה ובעמוד הפייסבוק שלנו עם כל מידע חדש בנושא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק