רד הוט צ'ילי פפרס בישראל 2020 – האם הם חוזרים לפארק הירקון?

האם להקת רד הוט צ'ילי פפרס מגיעה לישראל בקיץ 2020 הקרוב? על פי פרסומים ברשת, הלהקה שכבר הופיעה כאן בעבר, קרובה מתמיד למלא כאן את פארק הירקון מחדש בקיץ הקרוב. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

לפני כעשר שנים הם כבר הופיעו כאן אל מול כ-50,000 איש בפארק הירקון ברמת גן בהופעה מוצלחת במיוחד. עתה, עיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי להקת רד הוט צ'ילי פפרס (Red Hot Chili Peppers) המצליחה, קרובה מאוד לחזור לכאן שוב להופעת ענק בפארק הירקון בקיץ 2020.

על פי הפרסום, הלהקה כבר נתנה הסכמה עקרונית להופיע כאן בקיץ הקרוב ועתה נשאר המשא ומתן לפרטים הטכניים והכספיים. לא ברור בשלב זה מי המפיקים העומדים מאחורי העסקה הגדולה, אך כנראה שאלו מהמפיקים הבכירים ביותר בתעשייה. לפי הפרסום, ההופעה נראית קרובה מאוד להיסגר.

רד הוט צ'ילי פפרס אכן יהיו בסיבוב הופעות בינלאומי גדול בקיץ 2020 ויופיעו בככל הנראה ביוון במהלך חודש יוני 2020. לכן סביר יהיה להניח כי אם תגיע הלהקה לישראל, יהיה זה גם בסביבות חודש יוני או יולי 2020. זאת בהחלט בשורה משמחת ביותר עבור מעריצי הלהקה הרבים בישראל שמילאו עד אפס מקום את ההופעה האחרונה שלהם כאן בארץ.

אם ההופעה תיסגר, היא תצטרף אל כמה הופעות גדולות נוספות שבדרך לישראל בקיץ הקרוב כמו איירון מיידן שיופיעו כאן בסוף חודש מאי 2020 וגם ההופעה של סלין דיון בישראל שתתקיים בחודש אוגוסט 2020.

ההופעה המסתמנת של רד הוט צ'ילי פפרס בישראל – אם כמה יעלו הכרטיסים?

כאמור, ההופעה של הצ'ילי פפרס בישראל עדיין לא סגורה ונמצאת בשלב המשא ומתן. לכןף טרם ידוע מה יהיו מחירי הכרטיסים ואיזה משרד יהיה אחראי על המכירה. עיקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו בו נמשיך לעדכן כל הזמן במידע חדש בזמן אמת.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן