פלסידו דומינגו בישראל 2022 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים על ההופעה!

פלסידו דומינגו בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים על ההופעה!
פלסידו דומינגו בישראל 2022 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים על ההופעה!

כל מה שרציתם לדעת על ההופעה של פלסידו דומינגו בישראל שתתקיים בחודש ספטמבר 2022 הקרוב בהיכל מנורה מבטחים ת"א. כמה יעלו הכרטיסים? איפה קונים ומה עם הנחות? הנה כל הפרטים.

זמר הטנור המפורסם והאגדי פלסידו דומינגו (Placido Domingo) יגיע להופעה בישראל שתתקיים ב-4 בספטמבר 2022 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים החושבים על ההופעה לרבות מידע על מכירת כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד.

דומינגו, שכבר הופיע בעבר בישראל, יגיע לכאן להופעה מושקעת וחד פעמית שתלווה ע"י התזמורת הסימפונית ירושלים תחת ניצוחו של המנצח האמריקאי יוג'ין קוהן. דומינגו נחשב לזמר אהוד מאוד בישראל וזוכה לכבוד גדול בקרב הקהל הישראלי.

כרטיסים להופעה של פלסידו דומינגו בישראל 2022

ההופעה של דומינגו בישראל תתקיים ב-4 בספטמבר 2022 בשעה 20:30 בערב בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים יחולקו ל-7 קטגוריות מחיר כשהזול ביותר יעמוד על 295 ש"ח והיקר ביותר יגיע ל-1805 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם.

הנחות, כרטיסים מוזלים ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחה או מבצע מטעם אף גוף בישראל אך אנו ממשיכים לבדוק ולהתעדכן בכל עת במידע חדש. לכן, כדאי לבקר בעמוד זה מדי פעם או בדף הפייסבוק שלנו.

אודות פלסידו דומינגו

פלסידו דומינגו נחשב לאחד מזמרי האופרה הגדולים ביותר בכל הזמנים וידוע גם רבות בזכות חלקו בהרכב הידוע שלושת הטנורים יחד עם לוצ'יאנו פאברוטי וחוזה קררס. דומינגו מחזיק בקריירה ארוכה שהולכת כ-70 שנה אחורה וכוללת הישגים עצומים ושיאים בכל הפרמטרים.

במהלך השנים, הספיק דומינגו לככב בתפקידים הראשיים בכל האופרות הידועות והמוכרות עם התזמורות הטובות בעולם תחת המנצחים הידועים ביותר. במקביל, שימש מספר רב של פעמים גם כמנצח בעצמו.

דומינגו השתתף במעל 100 הקלטות של אופרות ואף השתתף בשישה סרטי אופרה. בשנת 1989 נכנס דומינגו אף לשיא גינס כשזכה למחיאות הכפיים הממושכות ביותר בכל הזמנים. לדומינגו קשר חזק עם הקהל הישראלי וכבר שנים רבות שהוא משמש כיועץ חיצוני לאופרה הישראלית.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק