תערוכת קית' הרינג בישראל – כרטיסים, מחירים, שעות פעילות וכל הפרטים!

תערוכת קית' הרינג בישראל - כרטיסים, מחירים, שעות פעילות וכל הפרטים!
תערוכת קית' הרינג בישראל - כרטיסים, מחירים, שעות פעילות וכל הפרטים!

התערוכה הבינלאומית תערוכת קית' הרינג Untitled מגיעה לישראל לארנה הרצליה ותציג החל מה-9 במרץ 2023 את היצירות של אחד מאמני הרחוב והגרפיטי הידועים והמשפיעים בעולם.

לראשונה בישראל: תערוכת קית' הרניג הבינלאומית שכבשה את העולם של אמן הרחוב והגרפיטי Keith Haring, מגיעה גם לישראל ותרוץ כאן במתחם ארנה הרצליה החל מה-9 במרץ 2023. בעמוד זה, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני ביקור בתערוכה – מה תוכלו לראות שם? מהן שעות הפעילות? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות?

קית' הרינג נחשב כיום אחד האמנים החשובים והמשפיעים של היסטוריית אומנות הרחוב והגרפיטי בעולם. בתערוכה, שתגיע לכאן לראשונה ותתפרס על פני שטח של 1000 מ"ר, יוצגו למעלה מ-200 מיצירותיו של האוסף המקורי לצד מתחמים וחללים מיוחדים ואינטראקטיביים שעוצבו ע"י מעצבים מובילים כמו חלל רכבת תחתית, חלל בר לאונג' ועוד.

התערוכה הספיקה להציג במדינות רבות ברחבי העולם כמו ארצות הברית, איטליה ועוד ותגיע עתה גם לישראל בהשקעה של כ-5 מיליון ש"ח. לצד המוצגים בתערוכה, יחכו למבקרים גם מתחמי סלפי מושקעים והפתעות נוספות.

תערוכת קית' הרינג בישראל – כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים לתערוכה נפתחה הבוקר וניתן להזמים אונליין כרטיסים באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 149 ש"ח במחיר מלא אך כרגע נמצא על הנחת מכירה מקודמת ועומד על 119 ש"ח בלבד. ישנה הנחה למכירה משפחתית  – 4 כרטיסים לזוג פלוס 2 ילדים ב-412 ש"ח.

היכן זה יקרה ומתי?

התערוכה תתקיים במתחם ארנה הרצליה רחוב השונית 2 קניון הרצליה בקומת הכניסה החל מה-9 במרץ 2023.

שעות פעילות

התערוכה תהיה פתוחה למבקרים בכל יום בשבוע. בימים ראשון עד חמישי בין השעות- 10:00-19:00, ימי שישי וערבי חג בין השעות 09:00-15:00 וימי שבת וחג בין השעות 10:00-19:00. שימו לב: אורך הביקור הוא כשעה וחצי. זמן הביקור אינו מותנה בזמן היציאה וילד מגיל 3 חייב בכרטיס.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק