להקת המחול גרופו קורפו בישראל 2024 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!

להקת המחול גרופו קורפו בישראל 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!
להקת המחול גרופו קורפו בישראל 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!

כל הפרטים על ההופעה של להקת המחול הברזילאית גרופו קורפו (Grupo Corpo) בישראל שיציגו סדרת הופעות בהרצליה. מתי בדיוק הם יופיעו כאן? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

להקת המחול הברזילאית הידועה והמוערכת גרופו קורפו (Grupo Corpo) תגיע לסיבוב הופעות בישראל לרגל חגיגות יובל להיווסדה ותציג כאן סדרת מופעים בהיכל אמנויות הבמה הרצליה בחודש יולי 2024. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על מופעי להקת המחול בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

הלהקה תגיע לישראל יחד עם 26 רקדנים על הבמה ותציג במופעים 2 יצירות חושניות ואנרגטיות: Parabelo – יצירה קלאסיקה ברזילאית מ-1997 שמציגה את הסגנון הלטיני העכשווי והאוניברסלי, ואת היצירה Gil המבוססת על המוסיקה הידועה של ז'ילברטו ז'יל האגדי.

גרופו קורפו בישראל – לוח הופעות 2024

ההופעות של להקת המחול הידועה יתקיימו בהיכל אומנויות הבמה בהרצליה במהלך חודש יולי 2024 הקרוב. להלן לוח ההופעות של הלהקה:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה המועד בוטל שעה
היכל אמנויות הבמה הרצליה המועד בוטל שעה

כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים להופעה נמצאת בעיצומה וממתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 315 ל-365 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס ולמיקום הישיבה באולם.

אודות להקת גרופו קורפו

להקת המחול הברזילאית גרופו קורפו (Grupo Corpo) היא אחת הלהקות המובילות והחדשניות ביותר בעולם המחול המודרני כשהיא נוסדה בשנת 1975 בעיר בלו הוריזונטה שבברזיל על ידי פאולו פדנייראס.

סגנון המחול שלהם משלב בין בלט קלאסי לבין אלמנטים של מחול מודרני וריקוד ברזילאי כשכוריאוגרפיית הלהקה מאופיינת בתנועות רכות וזורמות המשלבות טכניקה קלאסית עם תנועתיות אורגנית וטבעית.

הלהקה מופיעה בפסטיבלי מחול חשובים ברחבי העולם וזוכה להצלחה והכרה בינלאומית. בין יצירות המופת שלה ניתן למנות את 21, באך וונצואלה. גרופו קורפו נחשבת כיום לאחת מלהקות המחול המובילות והמצליחות ביותר מברזיל והיא ידועה בעיקר בכוריאוגרפיות החדשניות והמרשימות וברמה הטכנית הגבוהה של רקדניה.

גרופו קורפו בישראל 2023
גרופו קורפו בישראל 2024. צילום: Jose Luiz Pederneiras
גרופו קורפו בישראל 2023
גרופו קורפו בישראל 2024. צילום: Jose Luiz Pederneiras

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק