זמר הרגאיי Burning Spear בישראל יחד עם רביד פלוטניק ואהוד בנאי – כל הפרטים!

זמר הרגאיי Burning Spear בישראל יחד עם רביד פלוטניק ואהוד בנאי - כל הפרטים!
זמר הרגאיי Burning Spear בישראל יחד עם רביד פלוטניק ואהוד בנאי - כל הפרטים!

כל הפרטים על ההופעה של ענק הרגאיי ברנינג ספיר (Burning Spear) בישראל באוגוסט 2023 יחד עם רביד פלוטניק ואהוד בנאי. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל המידע.

אחד מענקי הרגאיי הגדולים בכל הזמנים הזמר ברנינג ספיר (Burning Spear) יגיע לישראל ויופיע כאן בפסטיבל חדש בגבעות מגידו ב-15 באוגוסט 2023 יחד עם רביד פלוטניק ואהוד בנאי עם להקתו החדשה "קו אחורי" הכוללת את קורי בן יהודה, ארז שמידע, ציון מזרחי, דוד בנימיני וקוואמי.

ברניניג ספיר (שמו האמיתי הוא וינסטון רודני), שיופיע ערב לפני ההופעה במגידו, במופע נוסף לבד במועדון הבארבי ב-14 באוגוסט 2023, נחשב לאגדת רגאיי בסגנון הרגאיי-רוטס עם קריירה ארוכה ומרשימה.

הוא החל את דרכו המוזיקלית ב-1969 כשניסה לבסס את מעמדו כאמן צעיר בתחום הרגאיי. לאחר מפגש מקרי בינו לבין בוב מארלי הצעיר, האחרון שלח אותו עם המלצה לאולפני חברת התקליטים Studio One של קלמנט "קוקסון" דוד בקינגסטון ומשם הקריירה של ספיר נסקה והפכה לאגדה עם עשרות אלבומי אולפן מצליחים, פרסים בגראמי ועוד.

ברנינג ספיר בישראל – לוח הופעות 2023

כאמור, ספיר יופיע כאן במופע סולו במועדון בארבי ב-14 באוגוסט 2023. יום למחרת, ב-15 באוגוסט 2023, יופיע ספיר בגבעות מגידו תחת כיפת השמיים יחד עם רביד פלוטניק ואהוד בנאי עם הקו האחורי.

כרטיסים ומחירים

מכירות הכרטיסים ל-2 ההופעות של ספיר בישראל נפתחו. את הכרטיסים למופע בבארבי ניתן לרכוש באמצעות האתר הרשמי של הבארבי והם עולים 254 ש"ח. הכרטיסים למופע של ספיר במגידו יעלו בין 234 ל-264 ש"ח וניתן לרכוש אותם באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

מבצעים והנחות

נכון לעכשיו המחירים הרשומים כאן הם בהנחה מכירה מוקדמת והם צפויים לעלות בעתיד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק