"ברצלונה טריו": הרכב הגיטריסטים הוירטאוזייים המצליח בדרך לישראל

"ברצלונה טריו": הרכב הגיטריסטים הוירטאוזייים המצליח בדרך לישראל. צילום: EGOeast production

בשורה משמחת לחובבי הפלמנקו בישראל: שלישיית הגיטריסטים הספרדים הידועים כ-"ברצלונה טריו", יגיעו לישראל בדצמבר 2020 במסגרת סיבוב הופעות עולמי, ויציגו כאן 2 הופעות בתל אביב ובחיפה. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

חורף 2019 מסתמן כחודש מוצלח ביותר בכל הקשור להופעות החו"ל הגדולות שמגיעות לכאן. אחרי שהתבשרנו על הגעתם של ההרכב רוק דה אופרה ומופע המחווה לקווין "Queen Symphonic" שיגיעו בקרוב, היום אנו מתבשרים על המופע הבינלאומי המצליח "ברצלונה טריו" שיגיע לכאן ל-2 הופעות בחודש דצמבר 2019 הקרוב.

המופע, שנקרא בשמו המלא "Barcelona Guitar Trio & Dance" הוא מופע של שלושה אמני גיטרה ספרדית מהמובילים בעולם – מנואל גונזאלס, קסוויאר קול ולואיס רוביסקו, שמבצעים יחד על הבמה עיבודים וירטואוזיים של מיטב הקלאסיקות מהרפרטואר הרחב של המוסיקה הספרדית והפלמנקו, שלהם מעריצים רבים ברחבי העולם, כולל רבים מישראל.

המופע מגיע לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי רחב שכולל ערים רבות, אליהן כאמור, תצטרפנה גם הערים חיפה ותל אביב. אל שלישיית הגיטריסטים הוירטואזיים, יצטרפו גם שני רקדני פלמנקו ידועים – קרולינה מורגדו וג'וזה מנואל אלוורז, הנחשבים לשם דבר בעולם הריקוד הספרדי הידוע.

חובבי הגיטרה הספרדית והפלמנקו הישראלים, ימצאו בהופעה קטעים ידועים של גדולי המלחינים והנגנים הספרדיים כמו פאקו דה לוסיה, מנואל דה פאיה, פדריקו גרסיה לורקה ואפילו פסנתרן הג'אז צ'יק קוריאה שאחראי על היצירה הספרדית הידועה "Spain".

ברצלונה טריו בישראל – כרטיסים, תאריכים ומחירים

שלישיית הגיטריסטים יקיימו בישראל 2 הופעות. ביום שישי ה-20 בדצמבר 2019, יופיעו במרכז רפפורט בחיפה ולמחרת, ב-21 בדצמבר, יופיעו במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. מחירי הכרטיסים להופעות ינועו בין 245 ש"ח לכרטיסים ל-405 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן