הכנר ארא מאליקיאן (Ara Malikian) מגיע לישראל בינואר 2020

הכנר ארא מאליקיאן (Ara Malikian) מגיע לישראל בינואר 2020
הכנר ארא מאליקיאן (Ara Malikian) מגיע לישראל בינואר 2020

הכנר והכוכב הבינלאומי ארא מאליקיאן (Ara Malikian) יגיע להופעה אחת ויחידה בישראל בהיכל התרבות בתל אביב בחודש ינואר 2020 הקרוב. איפה תוכלו לרכוש כרטיסים? וכמה הם יעלו? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

מבול של כנרים ומוזיקאים בעלי שם עולמי ינחתו בישראל בשנה הקרובה, כך למשל, לאחר כבר בישרנו על הופעתה של הכנרית ונסה מיי המעולה שתופיע בישראל בסוף חודש זה, והופעתו של הפסנתרן ריצ'רד קליידרמן הידוע בחודש נובמבר הקרוב, הבוקר אנו מתבשרים על הופעתו של כנר ומוזיקאי ידוע נוסף – הפעם זהו הכנר ארא מאליקיאן שיגיע לישראל ויופיע כאן בהיכל התרבות בתל אביב בחודש ינואר 2020 הקרוב.

מאליקיאן נחשב לאחד הכנרים הגדולים בכל הזמנים ולמוסיקאי מצליח ביותר בקנה מידה עולמי. בדומה לונסה מיי או דייויד גארט, גם מאליקיאן מציע סגנון נגינה ורסיטלי מאוד המתאפיין במגוון סגנונות מוסיקליים. בהופעות שלו, הוא מבצע רפרטואר מגוון מאוד הכולל יצירות קלאסיות ידועות, לצד להיטי רוק ידועים של לד זפלין וכד'.

מאליקיאן נולד ב-1968 בלבנון להורים ארמנים ונכנס לעולם המוסיקה כבר בגיל צעיר. לאחר שעבר ללומד בלונדון, הוא החל לפתח את הקריירה המוסיקלית שלו שנסקה במהירות ועד מהרה הוא כבר הופיע עם מיטב התזמורות הגדולות בעולם כגון התזמורת הקאמרית של לונדון, התזמורת הקאמרית בציריך, התזמורת הסימפונית בטוקיו ועוד. בנוסף, הוא גם שיתף פעולה עם אמנים גדולים ומוכרים כמו סטינג או פיירוז.

כיום, מאליקיאן נחשב למותג מוסיקלי מצליח ובינלאומי והוא מופיע במעל כל במה אפשרית בערים רבות ברחבי העולם ומושך אליו קהל רב בכל עיר בה הוא מופיע.

ההופעה של ארא מאליקיאן בישראל בינואר 2020 – כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים?

מאליקיאן יופיע בישראל ב-21 בינואר 2019 בהיכל התרבות בתל אביב בשעה 20:30 בערב. מכירת הכרטיסים נפתחה להופעה כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים מתומחרים בין 200 ל-400 ש"ח לכרטיס בהתאם למיקום הישיבה באולם. את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות האתר הבא.

לא מצאנו מידע על הנחות או מבצעים כלשהן להופעה זאת, אך אתם מומלצים להתעדכן ולעקוב אחרי הנושא בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק