הזמרת אלקיסטיס פרוטופסלטי בישראל (Alkistis Protopsalti) 2021 – כמה יעלו כרטיסים?

הזמרת אלקיסטיס פרוטופסלטי בישראל (Alkistis Protopsalti) 2021 - כמה יעלו כרטיסים?
הזמרת אלקיסטיס פרוטופסלטי בישראל (Alkistis Protopsalti) 2021 - כמה יעלו כרטיסים?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

הזמרת היווניה Alkistis Protopsalti (אלקיסטיס פרוטופסלטי) תופיע בישראל בהופעה חד פעמית ב-27 בנובמבר 2021 בהיכל התרבות בתל אביב. מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות? הנה כל הפרטים.

בשורה משמחת לאוהבי המוזיקה היוונית: הזמרת היווניה המצליחה Alkistis Protopsalti (אלקיסטיס פרוטופסלטי) הנחשבת לאחת מהזמרות הגדולות ביותר ביוון, תגיע להופעה בישראל שתתקיים בהיכל התרבות בתל אביב בסוף חודש נובמבר 2021. את הזמרת ילוו תזמורת האופרה הקאמרית הישראלית ומקהלת הקיבוץ הארצי.

אלקיסטיס פרוטופסלטי היא ללא ספק אחת הזמרות המובילות במוזיקה היוונית עם קריירה מפוארת ומרשימה והמלחה חסרת תקדים גם בזירה הבינלאומית. פרוטופסלטי זכתה להופיע במדינות רבות ברחבי העולם כשהיא משתפת פעולה עם התזמורות המובילות ביותר ומחזיקה בקהל מעריצים רב כולל קהל גדול מישראל.

שיתוף הפעולה עם המוזיקאי הצועני גורן ברגוביץ' העניק לפרוטופסלטי חשיפה גדולה והצלחה בינלאומית ובהופעה בישראל, תבצע הזמרת היווניה קטעים מהאלבום לצד קטעים יוונים ידועים שנחשבים לקלאסיקות בז'אנר.

כרטיסים להופעה של אלקיסטיס פרוטופסלטי 2021

ההופעה של Alkistis Protopsalti בישראל תתקיים ביום שבת, ה-27 בנובמבר 2021 בשעה 21:00 בהיכל התרבות ת"א. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות אתר הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים נעים בין 225 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיעים עד ל-485 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק