פסטיבל הג'אז בירושלים 2021 יוצא לדרך – מי יופיע השנה?

פסטיבל הג'אז בירושלים 2021 יוצא לדרך - מי יופיע השנה?
פסטיבל הג'אז בירושלים 2021 יוצא לדרך - מי יופיע השנה?

פסטיבל הג'אז ירושלים 2021 יוצא לדרך בחודש יוני הקרוב. אילו אמני ג'אז יופיעו הפעם? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

אחרי השנה הקשה וההתאוששות המהירה, גם הפסטיבלים חוזרים והבוקר אנו מתבשרים על חזרתו של פסטיבל הג'אז בירושלים שיתקיים השנה בתאריכים 22-24 ביוני 2021 ויציג רשימה של אמני ג'אז רבים בניהולו האמנותי של אבישי כהן.

הפסטיבל, שהוא למעשה חלק מפסטיבל ישראל, יתקיים השנה בפעם השביעית ויתקיים במספר לוקיישנים שונים בירושלים ביניהם מוזיאון ישראל, גן הפסלים ודרך רופין.

אז מי יופיע השנה בפסטיבל הג'אז בירושלים 2021?

ובכן, רשימת אמני הג'אז שייקחו חלק בפסטיבל הג'אז בירושלים כוללת את שי מאסטרו, גלעד כהנא, יוסי פיין, יונתן וולצ'וק, עופר מזרחי טריו, ההרכב "שעטנז" של תמיר מוסקט ואורי קפלן, מאיה דוניץ, חגי ביליצקי, מאיה בלזיצמן ומתן אפרת, רד אקסס, רביעיית ניגון, אביתר סליבניק ואלכסנדר לוין והלל סאלם ואסף יוריה.

פסטיבל הג'אז בירושלים – כרטיסים

מחיר הכרטיסים לפסטיבל יעמוד על 200 ש"ח לכרטיס יומי או 550 ש"ח לכרטיס טריו שיכלול כניסה לכל המופעים של הפסטיבל. מכירת הכרטיסים ליום הראשון של הפסטיבל מתבצעת בעמוד הזה, ליום השני בעמוד הזה וליום השלישי בעמוד הזה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק