היכל התרבות כפר סבא לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל התרבות כפר סבא לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל התרבות כפר סבא לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בהיכל התרבות כפר סבא? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני של היכל התרבות כפר סבא כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות כפר סבא לוח הופעות הצגות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני בהיכל התרבות כפר סבא בחודשים הקרובים:

היכל התרבות כפר סבא כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים לקונצרטים בהיכל התרבות כפר סבא באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות היכל התרבות כפר סבא

העיר ספר סבא היא אחת הערים הגדולות והמובילות באיזור השרון וכיאה לעיר בסדר גדול כזה, מציעה כפר סבא היכל התרבות גדול ומפואר המשרת את תושבי העיר והאיזור כבר שנים רבות עם הופעות ואירועי תרבות שונים ומגוונים במהלך כל השנה.

היכל התרבות כפר סבא הוקם לפני שנים רבות בשנת 1976 ונחשב לאחד המבנים הגדולים והמפוארים בעיר. המקום מציג בדרך קבע רפרטואר גדול של מופעים שונים מכלל גווני הקשת התרבותית. תוכלו למצוא במקום קונצרטים ומופעי אופרה גדולים, הצגות מומלצות של מיטב בתי התיאטרון המובילים בישראל, הצגות ילדים ידועות, מגוון מופעי בידור והופעות סטנד אפ של האמנים המובילים, וכן כנסים, תערוכות, הרצאות וכד'.

אמנים רבים מסצינת המוזיקה הישראלית, מופיעים בהיכל התרבות בכפר סבא באופן קבוע ותוכלו למצוא שם מופעים של אברהם טל, מרינה מקסימילאן, דודו פישר, שלום חנוך ועוד רשימה בלתי נגמרת של אמנים. אולם ההופעות בהיכל עוצב והותאם בצורה האופטימלית לקהל ומציע ישיבה נוחה ומרווחת מכל כסא באולם. האולם יכול להכיל 775 מקומות ישיבה. קרוב ל-1000 גולשים בגוגל העניקו להיכל התרבות של כפר סבא את הציון 4.3 מתוך 5.

היכל התרבות כפר סבא – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל התרבות כפר סבא היא רחוב ירושלים 33, כפר סבא, 4436903 ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 09-764-0811.

 

 

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק