תערוכת בארסה בהיכל טוטו חולון – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

תערוכת ברסה בהיכל טוטו חולון - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
תערוכת ברסה בהיכל טוטו חולון - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

כל הפרטים על תערוכת בארסה שתתקיים בהיכל טוטו חולון במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2021. כמה יעלו כרטיסים? מה תוכלו לראות שם? ומהן שעות הפעילות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

תערוכה חדשה בשם "ברסה – התערוכה" שתתקיים בהיכל טוטו חולון בחודשים יולי ואוגוסט 2021, תהפוך את ההיכל בחולון לקאמפ נואו עם מגוון אטרקציות ופעילויות המוקדשות כולן לקבוצת הכדורגל הידועה ביותר בעולם ברצלונה (ברסה).

תערוכת ברסה תציג למעריצי הקבוצה הרבים הזדמנות להרגיש קרוב ככל האפשר את אווירת הדשא והכדורגל של ברצלונה באמצעות חוויה אינטראקטיבית חדשה וייחודית. התערוכה תתפרס על פני 1500 מ"ר עם 65 הקרנות של עשרות משחקים, מתחם סימולציה מיוחד, 50 פריטי אספנות וגביעים וגם חנות מזכרות רשמית, בדיוק כמו בקאמפ נואו.

מתי זה יקרה ואיפה?

תערוכת ברסה תתקיים בהיכל טוטו חולון בין התאריכים 15 ביולי ועד ה-31 באוגוסט 2021. שעות הפעילות הן ימים א-ה בין השעות 9:30 – 19:30, יום ו' וערבי חג 9:00 – 16:00 ושבת וחג 9:00 – 19:00.

תערוכת ברסה – כרטיסים, מחירים והנחות

מחיר הכרטיסים לתערוכת ברסה יעמוד על 139 ש"ח לאדם. הנחות יוצעו ללקוחות חברות מקס, לאומי גודיז, ישראכרט, בנק הפועלים ואמריקן אקספרס. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקט מאסטר". הכניסה תהיה בסבבים לפי תאריך ושעה מדוייקים שייבחרו בעת הזמנת הכרטיסים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק