שלומי שבן והקאמרטה עם אורחים מיוחדים 2020 – כמה יעלו כרטיסים?

שלומי שבן והקאמרטה כרטיסים הנחות הופעות

הזמר שלומי שבן שידוע בין היתר גם בזכות שיתופי הפעולה הרבים שהוא נוהג לעשות עם אמנים רבים מסגנונות שונים, ממשיך לעשות זאת גם בפתיחת העשור החדש ויציג בחורף 2020 הקרוב שתי הופעות חגיגיות עם הקאמרטה שבה יתארחו חצוצרן הג'אז המצליח אבישי כהן וגם ענק המוסיקה הישראלית שלום חנוך.

שלומי שבן והקאמרטה עם אבישי כהן

ההופעה הראשונה של שלומי שבן והקאמרטה תתקיים ב-2 בפברואר 2020 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב ותפגיש את שבן עם הקאמרטה ועם חצוצרן הג'אז הישראלי והבינלאומי אבישי כהן, במופע שישלב בין מוזיקת הג'אז לבין המוזיקה של שוסטקוביץ'. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה באתר הבא ומחיר הכרטיסים נע בין 190 ל-200 ש"ח.

שלומי שבן והקאמרטה עם המופע השתקפויות – בחזרה למזל גדי

המופע השני של שבן והקאמרטה יתקיים חודשיים לאחר מכן ב-13 באפריל 2020 גם כן במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב ויפגיש את שבן עם אלון עדר ועוזי נבון שיבצעו יחד את הלהיטים הגדולים של האלבום המפורסם שחוגג 50 שנה והביא את הלהיטים "מה שהיה היה", "מכופף הבננות", ״רוח רוח״ ועוד. במופע יתארח גם לא אחר מאשר שלום חנוך.

גם למופע זה מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא כשמחירי הכרטיסים נעים בין 236 ל-266 ש"ח.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק