רווקים ורווקות בתיאטרון גשר – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2020

רווקים ורווקות בתיאטרון בגשר - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2020

המחזה "רווקים ורווקות" של חנוך לוין מגיע לתיאטרון גשר ב-2020 בכיכובו של עידו מוסרי. מתי תוכלו לראות את ההצגה? אילו ביקורות הוא קיבל? כמה עולים כרטיסים? ואיך תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים החל מ-121 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

(עדכון אחרון: 21/6/2020)

תיאטרון גשר ממשיך לרענן את שורותיו ולגוון ברפרטואר חדש בתחילת עונת 2020 של התיאטרון. עתה עולה בתיאטרון ההצגה "רווקים ורווקות" אותה כתב חנוך לוין ב-1985 בכיכובם של עידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן ועוד ובבימויו של עמית אפשטיין. מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה ובהמשך העמוד תוכלו למצוא מידע עדכני על כרטיסים, לוח הצגות, סקירת ביקורות ומידע על הנחות ומבצעים.

חנוך לוין כתב את רווקים ורווקות כבר ב-1985 אבל ההצגה הגיעה לבמה רק ב-2002 בתיאטרון הקאמרי. עלילת ההצגה עוסקת בנושא שתמיד יישאר אקטואלי – חיפוש תמידי אחר בן זוג והדילמה בין חיי החופש מול הבדידות בקרב רווקים ורווקות בני ה-30 פלוס. עמית אפשטיין, שביים את ההצגה, שמח לקחת על עצמו את המחזה וראה בו גם כמקור להזדהות.

את התפקידים הראשיים כזוג מאורס, מגלמים עידו מוסרי (זניידוך) ונטע שפיגלמן (פלוציקה) לצידם משתתפים השחקנים מיקי לאון, רות רסיוק ויריב דהן. את המוסיקה להצגה כתב אביב קורן. משך ההצגה הוא כשעה ו-50 דקות.

רווקים ורווקות כרטיסים – כך תמצאו כרטיסים בהנחה החל מ-121 ש"ח בלבד

מכירת הכרטיסים להצגה רווקים ורווקות בתיאטרון גשר כבר נפתחה כאשר מחיר הכרטיסים בקופות התיאטרון עומדים על 220 ש"ח, אך באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים החל מ-121 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח הצגות 2020 – מתי תוכלו לראות את רווקים ורווקות?

להלן לוח ההצגות של ההצגה רווקים ורווקות בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה54 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה51 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה54 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה54 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים

 ביקורת – מה שחשבו המבקרים על רווקים ורווקות?

ההצגה כבר הספיקה לרוץ בחודשים האחרונים וזכתה לסיקור ולכמה ביקורות בקרב מבקרים מובילים בתקשורת. סה"כ קיבלה ההצגה סיקור חיובי. באתר וואלה למשל, סיכמו את המחזה כ"בסדר פלוס" ובאתר הארץ ציינו לשבח את השחקנים אך ציינו כי הפונטציאל היה גבוה יותר מזה שנמצא. נמשיך לסדר ולהוסיף כאן ביקורות נוספות של מבקרים נוספים. מומלץ להמשיך ולעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות".

רשימת שחקנים ומשתתפים

רשימץ השחקנים המלאה בהצגה רווקים ורווקות כוללת את רווקים ורווקות ביקורעידו מוסרי, מיקי לאון, נטע שפיגלמן, רות רסיוק ויריב דהן. רשימת העוסקים במלאכה כוללת את – עמית אפשטיין על הבימוי, אביב קורן על המוזיקה, ערן עצמון על עיצוב התפאורה, אבי יונה בואנו (במבי) על עיצוב התאורה,  אולה שבצוב על עיצוב התלבושות, ואריאל וולף על הכוריאוגרפיה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן