עדן בן זקן ועדן חסון לייב פארק 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

עדן בן זקן ועדן חסון לייב פארק 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

גן עדן: עדן בן זקן ועדן חסון ישתפו פעולה בפעם הראשונה ויציגו מופע משותף שיתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-11 ביולי 2019. כמה יעלו הכרטיסים? איפה קונים? והאם יש הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמרת המצליחה עדן בן זקן חוברת אל הזמר הצעיר עדן חסון למופע משותף שיתקיים ביולי 2019 הקרוב ועתיד להיות אחד המופעים המצליחים של הקיץ. פרטים אודות מכירת הכרטיסים והמחירים להופעה של השניים, תוכלו למצוא בהמשך הכתבה.

ההופעה של עדן בן זקן ועדן חסון מגיעה בתקופת שיא של שני האמנים שזוכים להצלחה גדולה ורבה בעולם המוזיקה הישראלי ולקהל מעריצים גדול מאוד. זהו יהיה שיתוף הפעולה הראשון של השניים שאולי אף יביא עימו שיתופי פעולה עתידיים נוספים.

עדן בן זקן, הוציאה לא מזמן סינגל חדש בשם "חצי מדינה" שמשתף את המאזינים עם הפרשה הידועה לכולם בה צולמה מחליפה בגדים במלתחה בחנות בקניון וקטעים מתוך הסרטון, הודלפו לרשתות החברתיות. בן זקן מביאה את הסיפור בצורה ישירה ולא מרומזת עם משפט בשיר כגון: "חצי מדינה כבר ראתה לך את הטוסיק, החצי השני עוד די תקוע בחזה".

יש לציין כי בן זקן זכתה לתמיכה ואהדה רחבה בעקבות הפרשה והצליחה להתאושש מהפרשה על הצד הטוב ולהמשיך מרוכזת בקריירה ובהצלחה. כזכור, בן זקן התחילה את דרכה כמתמודדת בתוכנית הטלוויזיה "אקס פקטור" ומאז, הספיקה להפוך ל"מאמי הלאומית" ולאחת הזמרות המצליחות ביותר במוסיקה הישראלית כיום.

גם עדן חסון נמצא בתוקפה מעולה בקריירה שלו כשבתחילת החודש הוציא את אלבום הבכורה שלו. חסון כבר הפסיק להופיע על בימות גדולות וחשובות בישראל אך אין ספק שההופעה המשותפת שלו עם עדן בן זקן, היא תוספת מעולה לרזומה ולקריירה שלו. גם עדן בן זקן וגם עדן חסון יופיעו במסגרת הופעות יום העצמאות 2019 ברחבי הארץ. אתם מוזמנים להיכנס לרשימה שלנו שבקישור, ולהתעדכן.

כרטיסים לעדן בן זקן ועדן חסון – מה יהיו מחירי הכרטיסים?

ההופעה של עדן בן זקן ועדן חסון תתקיים ב-11 ביולי 2019 בלייב פארק בראשון לציון. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר באתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחירי הכרטיסים נעים בין 169 ל-369 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס.

הנחות ומבצעים

טרם מצאנו מידע עדכני בנוגע להטבות, מבצעי 1+1 או הנחות כלשהן, אך אנו ממשיכים לבדוק ולהתעדכן כל הזמן במידע חדש, ונעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו בזמן אמת בכל מידע חדש שאנו מוצאים.

עדן בן זקן ועדן חסון לייב פארק 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
4.6 (91.11%) 18 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן